Adult Time wypuszcza drugi odcinek gejowskiej serii 'Daddy’s Boy’

Oryginalna seria Adult Time, Daddy’s Boy wprowadza delikatny dreszczyk hazardu i dużo dobrej zabawy pomiędzy dwoma mężczyznami w nowej scenie 'A Bet’s A Bet, Pop!’.

'

Daddy’s Boy jest to jedna z kilku nowych serii dostępnych na platformie Adult Time, która ma na celu wprowadzenie większej ilości treści gejowskich na platformę giganta streamingu dla dorosłych. W ’A Bet’s A Bet, Pop!’, młody, gejowski i napalony Ty Santana ogląda mecz ze swoim gorącym – i bardzo hetero – ojczymem Dillonem Diazem. Ponieważ kibicują różnym drużynom, Ty sprytnie sugeruje Dillonowi mały zakład: za każdym razem, gdy jedna drużyna zdobywa punkt, przegrany musi zdjąć jedną część ubrania.

’A Bet’s A Bet, Pop!’ jest to drugi tytuł z dopiero co rozpoczętej serii, która skupia się na parach starszy/młodszy i zakazanych relacjach rodzinnych. Daddy’s Boy zadebiutował w październiku ze sceną ’Teaching His Boy to Catch’ (w roli głównej Killian Knox i Asher Day). Następny odcinek ’The Wrong Bed’ (z Drew Sebastianem i Carterem DelReyem) ukaże się 5 lutego 2023, a ’You Gotta Control Yourself, Bud’ (z Dylanem Hayesem i Cainem Marko) będzie miał premierę 2 kwietnia 2023.

Śledźcie Dillona Diaza i Ty Santanę na Twitterze.

Seria Daddy’s Boy jest dostępna pod adresem DaddysBoy.com na platformie streamingowej AdultTime.com, która jest domem dla ponad 360 kanałów, 60 000 odcinków i 8 nowych wydań dziennie od najbardziej uznanych i szanowanych studiów w branży.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.