Adult Time wypuszcza 2 sezon Hentai Sex School

Październik to nie tylko powrót na studia. Adult Time i AnimeshinClub z dumą prezentują Hentai Sex School – 2gi semestr, z nowym drugim sezonem oferującym osiem nowych odcinków, które będą wydawane co miesiąc, w zachwycającej animacji 3D.

'

Po entuzjastycznym przyjęciu pierwszego sezonu w lutym 2020 roku, gang ze szkoły Hentai dla Erotycznie Uzdolnionych – Nathan (zmarły Jake Adams, który zmarł na początku tego roku), Penny (April O’Neil), Misty (Kira Noir), dyrektor Coldsnatch (Dee Williams), Cyanide (Whitney Wright), Ms. Nasty (Chanel Preston) i Blitz (Wolf Hudson) – powracają z nowym ekscytującym programem nauczania.

Pierwszy odcinek, zatytułowany Filozofia (dostępny już teraz), wprowadza nową nauczycielkę w kampusie – międzynarodową ikonę seksu Allura Karma, której głos podłożyła Serene Siren – która ogłasza, że zorganizuje bardzo wymagające zawody, z Nathanem jako kapitanem zespołu. Pytanie, kogo Nathan wybierze do rywalizacji?

„Przygoda w Hentai Sex School żyje dalej w naszym drugim sezonie!” powiedział Frank Stacy, dyrektor marketingu Adult Time. „Tym razem obsada szkoły musi wziąć udział w zawodach przeciwko rywalizującym szkołom, co pozwala nam na wprowadzenie nowych postaci, nowych koncepcji, a także otwiera drzwi dla nowych par. Mamy już plany na nasz pierwszy biseksualny odcinek w przyszłym roku.”

Stacy dodał, że „AnimeshinClub naprawdę przeszło samych siebie, jeśli chodzi o jakość animacji tym razem. Jest to o wiele bardziej ambitny projekt niż pierwsze sześć odcinków i jestem pewna, że fani serii będą pod wrażeniem nadchodzących epizodów.”

Hentai Sex School jest częścią sieci Adult Time, które przez media głównego nurtu nazwana została ‘Netflixem porno’. Adult Time posiada ponad 300 kanałów, 57.000 scen i 8 premier dziennie, oraz oferuje nieograniczony dostęp do katalogu platformy streamingowej z nagradzanymi treściami dla dorosłych wysokiej jakości.

Więcej informacji na temat Hentai Sex School, można znaleźć na stronie AdultTime.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.