Adult Time przedstawia nową gejowską serię 'Daddy’s Boy’

Gigant streamingu dla dorosłych Adult Time w ramach zapowiedzianego poszerzenia ich oferty o nowe oryginalne treści gejowskie, wprowadza kuszącą nową serię, 'Daddy’s Boy’, która skupia się na parach o zróżnicowanym wieku na tle popularnych scenariuszy rodzinnego tabu.

'

Nowa seria podąża śladami ogromnego sukcesu serii Mommy’s Girl i Mommy’s Boy marki, gdzie grzeszne przyjemności i zakazane pragnienia są rozgrywane w scenariuszach tabu dla cielesnej gratyfikacji widzów. Jest to druga seria skoncentrowana na gejach wydana przez Adult Time w ciągu ostatnich kilku tygodni, po premierze Jerk Buddies we wrześniu.

„Podczas burzy mózgów pomysłów na gejowskie serie oryginalne Adult Time, 'Daddy’s Boy’ był jednym z pierwszych pomysłów, które wyskoczyły i wszyscy czuliśmy się do niego bardzo entuzjastycznie”, powiedział Frank Stacy, dyrektor marketingu Adult Time. „Po wielu latach, 'Mommy’s Girl’ pozostaje jednym z pierwszych tytułów które sprawdzają fani lesbijskich treści na Girlsway, a jego hetero wersja, 'Mommy’s Boy’ została przyjęta z dość dużym uznaniem przez fanów. Więc zaproponowanie gejowskiego zwrotu na tym pomyśle wydawało się pewniakiem!”.

Oprócz 'Daddy’s Boy’ i 'Jerk Buddies’, Adult Time jest zaangażowane w tworzenie portfolio gejowskich treści w ramach swojej platformy, które zadowolą najbardziej wymagających fanów. Więcej pilotów i specjalnych projektów pojawi się w nadchodzących miesiącach, w tym włączenie nowych kanałów partnerskich.

Daddy’s Boy jest dostępny na DaddysBoy.com oraz na platformie streamingowej AdultTime.com, będącej domem dla ponad 340 kanałów, 60 000 odcinków i 8 nowych premier dziennie od najbardziej uznanych i szanowanych studiów w branży.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.