Adult Time Pilots wypuściło 'MILF Overload’ dla wszystkich fanów MILFów

Dla Adult Time nie ma czegoś takiego jak zbyt wiele i za dużo. W ramach swojego najnowszego pilota, 'MILF Overload’ platforma streamingowa wypuściła trzy odcinki – klasyczny 'Bikini Overload’, lesbijski 'Sugar-Mama Overload’ oraz trans 'Sex-Ed Overload’.

MILF Overload’ opowiada lekkie historie o niczego nie podejrzewającym, młodym adepcie sztuki miłosnej, otoczonym przez pewne siebie i napalone MILFy. Produkcja skupia się na tym, aby każda aktorka znalazł się w centrum uwagi dzięki solowym i grupowym sesjom zdjęciowym poprzedzającym kręcenie sceny, jak również na tym, aby każda z postaci miała swój własny fragment podczas sceny, gdzie będzie na pierwszym planie.

Bikini Overload’ to magia z super seksownymi MILFami Katie Morgan, Charli Phoenix, McKenzie Lee, Jamie Michelle i Reagan Foxx, które szaleją z młodym ogierem Eliasem Cashem.

Lesbijski tytuł ’Sugar-Mama Overload’ oferuje pełną zabawy akcję z Arią Valencią, Jamie Michelle, Serene Siren, Crystal Rush, Audrey Hollander i Texas Patti oraz Rachael Cavalli w gościnnym występie.

Tytuł trans ’Sex-Ed Overload’ sprawia, że nauczanie staje się zabawą dzięki talentom Asi Belle, Tony Sting, Cherry Mavrik, Evy Maxim, Jamie Kelly, Janie Blade i Nikki Vicious.

MILF Overload’ jest dostępny dla członków Adult Time na stronie AdultTime.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.