Adult Time ogłasza promocję 'Holiday Portraits Done Differently’

Adult Time wprowadza specjalną kampanię promocyjną, która rozgrzeje świąteczny sezon wraz z uruchomieniem 'Holiday Portraits Done Differently’, w ramach wsparcia dwutygodniowej świątecznej wyprzedaży giganta streamingu dla dorosłych.

'

Począwszy od 15 grudnia do 3 stycznia (włącznie), nowi subskrybenci Adult Time mogą skorzystać z niesamowitej oferty – specjalnie obniżonych cen, aż do 7,95$ miesięcznie.

Kolorowa kampania świąteczna inspirowana pocztówkami z końca lat 80′ przedstawia siedem gwiazd Adult Time – Lauren Phillips, April Olsen, Kira Noir, Kenna James, Isiah Maxwell, Robby Echo, Codey Steele – w doskonale upozowanych portretach, które przechodzą w dziki spektakl świątecznej orgii, który zostanie wydany 26 grudnia.

“Ten projekt rozpoczął się jako żart po zeszłorocznym sezonie świątecznym, gdzie niektórzy członkowie zespołu zasugerowali, żebyśmy zorganizowali sesję zdjęciową w celu stworzenia kartek z życzeniami dla Adult Time. Rok później – oto jesteśmy!“, powiedział Frank Stacy, dyrektor marketingu Adult Time. “Sesja zdjęciowa była ścisłą współpracą pomiędzy naszym zespołem w Montrealu i naszą ekipą w L.A. i jesteśmy naprawdę dumni z rezultatu, który na pewno wywoła uśmiech na twarzach naszych członków“.

Jeżeli nie jesteście członkami Adult Time, teraz jest idealna okazja aby dołączyć do AdultTime.com, gdzie członkowie cieszą się przepustką do pełnej biblioteki ponad 61 000 scen premium, 360 kanałów i 8 nowych wydań dziennie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.