Adult Time dodaje nowe ekskluzywne treści dla gejów

Adult Time ogłosiło długo oczekiwane rozszerzenie zakresu swoich produkcji, poprzez oficjalną zapowiedź czterech nowych gejowskich wydań w każdym miesiącu. Wczoraj opublikowana została pierwsza w historii Adult Time, oryginalna gejowska seria, „Jerk Buddies”.

Insane Coeds

Nowa pierwsza gejowska seria od Adult Time, „Jerk Buddies” jest dostępna od wczoraj, 13 września i opowiada historie heteroseksualnych mężczyzn, którzy stają się gejami dla swoich najlepszych kumpli, nawet jeśli zaprzeczają swoim homoseksualnym skłonnościom. Stopniowo eskalujące eksploracyjne akty seksualne, zaczynają się od 'całkowicie nie gejowskiej’ masturbacji w towarzystwie najlepszego kumpla i z czasem zamieniają się w coś więcej.

„Po pierwszych próbach w ciągu ostatnich kilku miesięcy z kilkoma kanałami partnerskimi oferującymi gejowskie treści na Adult Time, w końcu wypuszczamy naszą pierwszą oryginalną gejowską serię, Jerk Buddies, przedstawiającą heteroseksualnych mężczyzn eksperymentujących z wzajemną masturbacją (i nie tylko!)”, powiedział Frank Stacy, dyrektor marketingu Adult Time.

„Ta seria jest pierwszym z wielu projektów, które zostaną wydane w ciągu najbliższego roku, które obejmują różne popularne gejowskie nisze i tematy. Dzięki cotygodniowym oryginalnym gejowskim premierom i zwiększeniu liczby kanałów gejowskich, chcemy uczynić Adult Time ważną marką na rynku gejowskim i prawdziwie wszechstronną platformą. Bądźcie na bieżąco z większą ilością akcji mężczyzna-z-mężczyzną, w tym z premierą naszej nadchodzącej serii „Daddy’s Boy” w ciągu kilku tygodni”.

Członkowie Adult Time mogą znaleźć Jerk Buddies na Adulttime.com/series/jerk-buddies, a wszystkie nowe gejowskie produkcje na AdultTime.com/gay.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.