Adam & Eve Pictures ogłasza ekskluzywną premierę filmu 'The Perfect Mark’

Partner Adult Time, Adam & Eve Pictures, ogłosiło pojawienie się ich najnowszego filmu, 'The Perfect Mark’, jako ekskluzywnej premiery na platformie streamingowej dla dorosłych, AdultTime.

Tought LoveX

Film ’The Perfect Mark’ składa się z serii czterech odcinków, z których pierwszy zadebiutował w sobotę, 3 grudnia. Druga scena będzie dostępna 7 grudnia, następnie scena trzecia 10 grudnia i finałowa, czwarta 14 grudnia.

„Kiedy Adam & Eve zwrócił się do nas z tym projektem, byliśmy podekscytowani możliwością premiery treści jednego z naszych partnerów na Adult Time – jest to coś, czego nigdy wcześniej nie robiliśmy”, powiedział Frank Stacy, dyrektor marketingu Adult Time. „Jesteśmy niezwykle wdzięczni, że możemy podzielić się tym nowym filmem z naszymi fanami i pozwolić im jako pierwszym go obejrzeć”.

W ’The Perfect Mark’ występuje Ryan Mclane, Pristine Edge, Lizzie Love, Jupiter Jetson, Victoria Sunshine, Victoria Voxxx i Brad Newman, a fabuła filmu skupia się na samotnym, introwertycznym mężczyźnie, który zakochuje się i poślubia ekscytującą i tajemniczą kobietę. Jak się jednak później okazuje, jest ona zbyt idealna, by być prawdziwa… i wcale nie jest taka, jak się wydaje.

Peter Reynolds, agent licencyjny Adam & Eve, powiedział: „Cieszymy się, że możemy zaoferować klientom Adult Time na wyłączność ten znakomity nowy film od Adam & Eve Pictures. Adult Time dostarcza swoim klientom wspaniałą wartość rozrywkową, która obejmuje nagradzane filmy fabularne Adam & Eve.”

Więcej o Adam & Eve Pictures można znaleźć na stronie adamevepictures.com oraz na ich kanale Adult Time.

Jeżeli nie jesteście jeszcze członkami, to dołączcie do AdultTime.com, aby skorzystać z nieograniczonego dostępu do streamingu ponad 360 kanałów, 61 000 odcinków i 8 nowych premier dziennie, nagradzanych marek dostępnych w sieci.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.