Roksa.pl zawiesza swoją działalność

To jest ciężki weekend dla miłośników szybkiego przygodnego seksu. Polska strona z anonsami towarzyskimi Roksa.pl w piątek 26 listopada, z dnia na dzień, zawiesiła swoją działalność. Powody zamknięcia serwisu nie są znane.

'

Działająca od 2002 roku strona Roksa.pl była prawdopodobnie najpopularniejszą Polską stroną z ogłoszeniami dla dorosłych. O ile według danych z Google Analytics, popularność serwisu systematycznie spadała z roku na rok, to jednak w swoim najlepszym okresie, strona mogła pochwalić się ponad milionem odwiedzin miesięcznie.

Obecnie wchodząc na Roksa.pl jedyne co można zobaczyć to krótka informacja:

UWAGA!
Działalność portalu ROKSA.pl została zawieszona!
Niestety, ale dalsze świadczenie usługi nie może być zrealizowane.
Szczegółowe wyjaśnienia przekażemy jak tylko będzie to możliwe.

Roksa zawiesza działalność

Biorąc pod uwagę, że telefon kontaktowy do Administratora serwisu nie odpowiada (po wybraniu numeru od razu pojawia się informacja „abonent chwilowo niedostępny”) oraz że portal nie prowadził żadnych kont społecznościowych, wraz z zawieszeniem portalu całkowicie też znikną kontakt do osób które go prowadziły.

Na pewno zniknięcie portalu Roksa.pl będzie dotkliwe zarówno dla osób które poszukiwały szybkiego seksu jak również dla osób które oferowały na nim swoje usługi seksualne. Jednak nie jest to jedyny tego typu portal w Polsce i to nie jest kwestia czy, a raczej kto i kiedy przejmie miejsce Roksy.

UPDATE: Jak się okazało kilka dni później, przyczyną zawieszenia działalności było śledztwo policyjne, które doprowadziło do aresztowania właścicieli portalu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.