Zumio otrzymało nagrodę za Zumio-i

Zumio otrzymało najwyższe wyróżnienie w konkursie 2021 A’ Design Awards za swój najnowszy produkt Zumio-i. Nagroda została przyznana w kategorii Projektowanie zabawek i produktów dla dorosłych.

Insane Coeds

A’ Design Awards jest największym na świecie, najbardziej prestiżowym i wpływowym wyróżnieniem w dziedzinie Designu. Jej otrzymanie jest uznawane za najwyższe osiągnięcie w projektowaniu. Nagrody przyznawane są przez międzynarodowe jury w skład którego wchodzą uznani naukowcy, kreatywni profesjonaliści w dziedzinie Designu i znani przedsiębiorcy.

Zdobycie logo 'A’ Design Award-Winner’ dla swojego produktu jest uważane za najwyższe osiągnięcie w dziedzinie projektowania„, powiedział przedstawiciel A’ Design Awards. „Jeśli chodzi o eksplorację seksualną, firma Zumio jest pierwsza w swojej klasie ze względu na podejście do projektowania produktów zapewniających przyjemność, które oferują niezrównane wrażenia użytkownika w branży.

Jesteśmy zachwyceni otrzymaniem tej nagrody od A’ Design Awards” – powiedział Kevin Bailey, dyrektor techniczny Zumio. „To wyróżnienie jest kolejnym dowodem uznania, że produkty Zumio przełamują formę sex-toy poprzez wprowadzenie technologii rotacyjnej do stymulacji w stosunku do tradycyjnej technologii wibracji, którą można znaleźć w całej branży„.

Nagroda A’ Design w kategorii „Projektowanie zabawek i produktów dla dorosłych” nagrodziła „przełomowe wzornictwo i możliwości technologiczne Zumio-i, w tym technologię ruchu obrotowego SpiroTip do stymulacji łechtaczki, ultracienką końcówkę w kształcie łezki, technologię napędu bezpośredniego do spowolnienia prędkości końcówki, ergonomiczny uchwyt i przyjazne dla środowiska opakowanie” – wyjaśnił przedstawiciel A’ Design Awards.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.