Zestaw BDSM od Svakom na walentynki

Svakom wypuściło limitowaną edycję pakietów prezentowych zawierającą jedną z zabawek z serii Connexion wraz z delikatnym dodatkiem akcesoriów BDSM. Zestaw BDSM od Svakom w środku zawiera Phoenix Neo z serii Connexion. Jest to kontrolowany aplikacją FeelConnect3.0 mały wibratorek, który miał być konkurentem dla wszystkim znanego Lush’a. Dodatkowo w pudełku znajduje się bardzo podstawowy skórzany zestaw BDSM. Zawiera on: opaskę na oczy, kajdanki, oraz króciutką packę z łaskoczącym puszkiem na drugim końcu.

'

Zdecydowanie Svakom chce w ten sposób zaproponować swój pomysł na walentynkowy prezent. Zawartość pudełka, a dokładnie akcesoria BDSM, daleko odchodzą od typowych produktów jakie oferuje producent. Niewątpliwie jednak dobrze to współgra z ich hasłem które w luźnym tłumaczeniu brzmi “zbadaj swoje granice”. Zabawki Svakom znane są ze swojej bardzo wysokiej jakości. Niestety oznacza to również, że należy się spodziewać wysokiej ceny całego zestawu.

Szkoda tylko, że w środku zestaw BDSM od Svakom zawiera Phoenix Neo, a nie któryś z masażerów jak na przykład Nymph czy, jeżeli już musi to być seria Connexion, Emma Neo. Wówczas zestaw byłby bardziej uniwersalny, a zabawka lepiej pasowała by do gry wstępnej jaką sugerują dołączone skórzane akcesoria. Jednak jest to zrozumiałe rozwiązanie. Svakom cały czas stara się zabrać kawałek tortu należący do Lovense i OhMiBod.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.