Zbiornik.com nie działa z powodu pożaru w Strasburgu

Wczoraj, 10 marca kilka minut po północy, doszło do pożaru w jednej z serwerowni OVH. Informacja ta jest istotna ponieważ na tych serwerach znajdowało się kilka popularnych w Polsce stron. Niestety popularna strona swingerska zbiornik.com nie działa obecnie właśnie z powodu pożaru serwerowni OVH.

'

Pożar miał miejsce w centrum danych OVH w Strasburgu. OVH dysponuje 32 centrami danych w różnych miejscach na świecie, w Strasburgu znajdowały się 4 z nich. Jedno zostało całkowicie zniszczone, drugie odniosło znaczne uszkodzenia, natomiast dwa pozostałe zostały wyłączone w celu minimalizacji szkód.

Dlatego też od wczoraj serwis zbiornik.com jest niedostępny. Niestety jak się okazało, na serwerach które uległy uszkodzeniu znajdowały się niektóre dane serwisu. Na stronie możemy przeczytać informację, że 15 i 19 marca planowane jest przywrócenie ocalałych serwerów. Prawdopodobnie dopiero po ich przywróceniu będzie wiadomo, kiedy zbiornik.com znowu będzie działać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.