Wystawa erotyczna Przyjemność Obcowania

Przyjemność Obcowania jest to wystawa organizowana przez Sexedpl, na której można zobaczyć wybrane obrazy 18 polskich artystów i artystek. Tematem wystawy jest „opowieść o przyjemności w jej przeróżnych odsłonach. Zbiór osobistych zapisków z odczuwania przyjemności w sposób intymny, ale i prace inspirowane tym, jak wygląda przyjemność publiczna, online’owa, lub jej brak czy utrata”

'

Na wystawionych pracach, zobaczyć można jak artyści interpretują temat seksualności i cielesności. Obrazy przedstawiają różne style i podejścia do tematu. Pośród prac znajdują się zarówno kolorowe pełne radości dzieła, jak również stonowane realistyczne sceny czy abstrakcyjne ilustracje.

Pośród prac znajdują się dzieła autorstwa Adama Adacha, Zuzanny Bartoszek, Przemka Branasa, Martyny Czech, Poli Dwurnik, Teresy Gierzyńskiej, Anety Grzeszykowskiej i Jana Smagi, Krzysztofa Junga, Magdaleny Karpińskiej, Katarzyny Korzenieckiej, Róży Litwy, Marty Nadolle, Karola Radziszewskiego, Jadwigi Sawickiej, Mikołaja Sobczaka, Łukasza Stokłosy oraz Konrada Żukowskiego.

Na żywo wystawę można zobaczyć od 7 do 28 maja 2021 w Galerii Szara w Katowicach oraz od 4 do 25 czerwca 2021 w Krupa Gallery we Wrocławiu. Wystawa jest też dostępna online w formie prezentacji 3D. Dodatkowo wystawa zostanie wzbogacona spotkaniami dotyczącymi edukacji seksualnej:

  • 29.05.2021 – Dzień otwarty w Szarej – 12:00-20:00 Wstęp wolny z możliwością oprowadzenia kuratorskiego po wystawie
  • 16.06.2021 – Dotknij tutaj – Spotkanie pomagające uczestnikom w określeniu własnej drogi w swoich sensualnych doświadczeniach oraz jej celu.
  • 18.06.2021 – Dotyk_a_nie – Warsztaty dotyczące dotyku oraz jego znaczenia, skupiające się na przyjemności, granicach, potrzebach i komunikacji.
  • 10.06.2021 – Akt Miłosny – Akt twórczy, czyli co łączy sztukę i Seks – Panel dyskusyjny organizowany we współpracy z Vogue Polska

Wybrane prace które można zobaczyć na wystawie, w formie limitowanej edycji, dostępne są do kupienia tutaj. Dochód z ich sprzedaży zostanie przekazany na działalność edukacyjną fundacji Sexedpl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.