Womanizer Premium Eco – pierwszy biodegradowalny masażer na świecie

W związku z dzisiejszym Dniem Ziemi, Womanizer wypuścił swój najnowszy produkt o nazwie Premium Eco. Jest to produkt skierowany do osób które chcą żyć w sposób przyjazny środowisku. Womanizer Premium Eco jest pierwszym masażerem na świecie wykonanym z biodegradowalnego materiału.

'
Ekologiczna zabawka erotyczna

Na początku warto podkreślić, że biodegradowalny jest materiał z którego wykonana jest zewnętrzna część zabawki. Biolene z którego wykonany jest Premium Eco tylko w specjalnych przemysłowych warunkach może ulec biodegradacji. Oznacza to, że produkt nie rozpocznie rozkładu podczas użytkowania. Dodatkowo urządzenie wykonane jest w sposób modułowy, co sprawia, że pozostałe części z których składa się masażer mogą z powodzeniem zostać poddane recyclingowi. Wisienką na torcie jest opakowanie produktu, wykonane bez użycia żadnego plastiku.

Słynna technologia Pleasure Air od Womanizer

Premium Eco wyposażony jest w unikalną technologię Pleasure Air stworzoną przez Womanizer. Technologia ta, kilka lat temu wprowadziła na rynek zabawek erotycznych zupełnie nowy niespotykany wcześniej rodzaj stymulacji. Pleasure Air stymuluje łechtaczkę bez jej dotykania. Za pomocą szybkich zmian ciśnienia powietrza powstaje bardzo dobrze zbalansowana równowaga pomiędzy ssaniem i masowaniem. W bezdotykowy sposób pobudza zakończenia nerwowe łechtaczki i dostarcza całkowicie nowych doznań, bez efektu nadmiernej stymulacji czy znieczulenia zakończeń nerwowych.

Womanizer wierny swoim celom

Niestety, jako że głównym celem Womanizera w przypadku Premium Eco było stworzenie jak najbardziej ekologicznego produktu, masażer nie jest wodoodporny. Jak podaje producent, nie udało mu się znaleźć ekologicznego materiału, który spełniał by wymogi IPX7. W związku z powyższym masażer nie posiada tego certyfikatu. Na szczęście producent twierdzi, że podczas normalnego użytkowania oraz mycia produktu nie dojdzie do jego uszkodzeń.

Ciekawostką jest to, że przed wypuszczeniem Premium Eco, Womanizer stworzył akcję crowdfoundingową na platformie Indiegogo. Celem akcji było sprawdzenie, czy klienci Womanizera są zainteresowani ekologią i biodegradowalnym produktem. Po niespełna 48 godzinach udało im się osiągnąć cel zbiórki i otrzymać ponad 20’000$. Osoby, które dokonały wpłaty na zbiórkę w najbliższych dniach otrzymają swój egzemplarz Premium Eco. Natomiast Womanizer wszystkie otrzymane pieniądze podczas zbiórki przekaże fundacji One Tree Planet, która zajmuje się sadzeniem drzew.

Premium Eco można kupić na stronie Womanizer tutaj: PREMIUM eco

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.