Włamywacz pobity przy użyciu wibratora

34 letni mężczyzna został oskarżony o włamanie po tym, jak w Amerykańskim mieście Nashville, przez okno wdarł się do jednego z domów. Podczas włamania złapał za nogę jedną z domowniczek, która swoim krzykiem zaalarmowała inne osoby w domu. W obronie kobiety staną chłopak jej współlokatorki, który obezwładnił włamywacza… wibratorem.

ILoveBlackGirls

Jak podaje policja z Nashville, około 3 nad ranem mężczyzna włamał się do domu przez okno w sypialni. Podczas wejścia chwycił za nogę śpiącą kobietę, która od razu się obudziła i zaczęła krzyczeć. Krzyki kobiety usłyszał chłopak jej współlokatorki i natychmiast ruszył do pokoju poszkodowanej w celu sprawdzenia co się dzieje. Na widok włamywacza trzymającego nogę kobiety, chwycił pierwszy przedmiot jaki miał pod ręką i przy jego pomocy obezwładnił mężczyznę. Jak się okazało przedmiotem tym był wibrator, a dokładniej niezmiennie popularny od 30 lat, Magic Wand (wcześniej znana jako Hitachi Magic Wand), czyli pokaźnych rozmiarów masażer słynny ze względu na swoją siłę oraz solidną konstrukcję.

Pobity włamywacz został wyrzucony z domu przez mieszkańców. Podczas ucieczki z miejsca zdarzenia, przeskoczył przez płot i schował się w koszu na śmieci. Policji udało się szybko znaleźć włamywacza, którego cała twarz była pokryta siniakami powstałymi na skutek ataku wibratorem. Przestępca został przetransportowany i umieszczony w więzieniu w Nashville.

W tej sytuacji, stwierdzenie że Magic Wand jest wyjątkowo silnym wibratorem nabiera zupełnie nowego znaczenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.