Wielkanocne rozdanie zabawek erotycznych na Etriskelion.pl

Wielkanoc wszystkim kojarzy się z jajkami i króliczkami, nie inaczej jest w przypadku branży zabawek erotycznych. Co roku przed Wielkanocą można liczyć na duże rabaty na wibratory z króliczkiem oraz jajeczka. Jeżeli jednak nie jesteście zdecydowani na zakup, to warto spróbować szczęścia w Wielkanocnym rozdaniu zabawek od Etriskelion.pl.

'

A nie o byle jakich zabawkach jest tutaj mowa . Do wyboru są 3 produkty:


Satisfyer Mono Flex – Wibrator z króliczkiem posiadający 2 silniczki, po jednym w obu końcówkach. Tak jak wszystkie produkty Satisfyera prezentuje wysoką jakość wykonania oraz dużą liczbę funkcji które sprawiają że nie można przejść obok niego obojętnie. Wyjątkowo cichy, wykonany z silikonu i wodoodporny wibrator, może być sterowany za pomocą bezpłatnej aplikacji Satisfyera. Jeżeli poszukujesz zabawki, która zarówno będzie stymulować punkt G jak i łechtaczkę, Mono Flex jest bardzo dobrym wyborem.

Svakom Ella – Svakom dla wielu jest synonimem najwyższej jakości zabawek erotycznych klasy premium. Tak jak wszystkie profukty tej firmy, Ella charakteryzuje się bardzo wysoką jakością wykonania i do tego jest niezwykle cicha. Idealnie nadaje się zarówno do zabawy solo, jak również do gry wstępnej z partnerem. Sterowana może być zarówno za pomocą przycisku znajdującego się na końcu antenki jak również za pomocą darmowej aplikacji SVAKOM. Jeżeli ktoś poszukuje zabawki z tak zwanej wyższej półki, to zdecydowanie polecam jajeczko Ella.

Tenga Egg Clicker – Jednorazowy masturbator Tenga Egg Clicker, potrafi zaskoczyć nie jedną osobę. Pomimo małego rozmiaru, wykonany jest z bardzo elastycznego silikonu, który bez problemu poradzi sobie z każdym członkiem. Znajdujące się wewnątrz wypustki oraz prążki zapewniają dodatkową stymulację. Dzięki dołączonemu w środku lubrykantowi, jajeczko można mieć zawsze przy sobie i użyć w dowolnym miejscu kiedy zajdzie taka potrzeba. Egg Clicker jest to idealny sposób na zapoznanie się z Tengą i sprawdzeniu dlaczego ich masturbatory uznawane są za jedne z najbardziej innowacyjnych.

Wszystkie 3 produkty są bardzo wysokiej jakości i zdecydowanie warte polecenia, co sprawia że wybór nie jest prosty. Aby wziąć udział w Wielkanocnym rozdaniu, należy:

  1. Dać Like’a w poście na Facebooku lub Instagramie
  2. Polubić profil Etriskelion.pl na Facebooku
  3. Polubić profil Etriskelion.pl na Instagramie
  4. Napisać w komentarzu jaką zabawkę chciało by się otrzymać

Po wykonaniu tych kilku bardzo prostych czynności należy poczekać cierpliwie na losowanie które odbędzie się 6 kwietnia. Dlatego biorąc pod uwagę wyżej wymienione zabawki oraz bardzo proste zasady uczestnictwa, zdecydowanie warto wziąć udział.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.