Wielka zapowiedź Fetish Con™ na 2022 rok

W związku z obchodami 20-lecia, Fetish Con™ przygotowuje się do niesamowitego show w 2022 roku. Organizator ogłosił współpracę z ikoną komiksów George’em Pérez’em, aby stworzyć nową stałą przestrzeń w ramach Fetish Con™ dla ‘Uniwersum Superbohaterek George’a Pérez’a’. Bądźcie gotowi na doświadczenie, jakiego jeszcze nie było.

Lovense

Fetish Con™ z wielkim hukiem pojawiło się na scenie corocznych imprez fetysz/kink w 2001 roku, początkowo wywodząc się z Nowego Jorku, a obecnie od 2004 roku odbywając się na Florydzie. Fetish Con™ stale rośnie i rozszerza się, stając się międzynarodowo rozpoznawalnym i ogromnie oczekiwanym wydarzeniem w społeczności fetyszu. Na Fetish Con™, uczestnicy mogą spotkać setki znanych osobistości i modeli z całego świata, sprawdzić wystawców oferujących odzież, lateks, gorsety, buty, liny czy zabawki, a także uczestniczyć w wykładach, warsztatach i demonstracjach. Fetish Con™ to wydarzenie, które co roku podnosi poprzeczkę na scenie imprezowej w St. Petersburgu, gromadząc tysiące wykonawców bondage i fetish, firm produkcyjnych i kinksterów na niezapomniany czterodniowy weekend.

Niedawno ogłoszono, że z powodu trwającej pandemii COVID, jubileuszowe 20-ste targi Fetish Con™ odbędą się w dniach od 11 do 14 sierpnia 2022 roku. Ponieważ już od dwóch lat nie może się odbyć największe wydarzenie fetyszowe w USA, organizatorzy Fetish Con™ zamierzają uczynić rok 2022 rokiem, którego nikt nigdy nie zapomni, dodając do niego uniwersum Superbohaterek George’a Péreza.

‘George Pérez Superheroines Universe’ będzie dedykowaną przestrzenią z miejscem dla wystawców i sprzedawców, miejscem przeznaczonym na prelekcje i przestrzenią dla wydarzeń. Jak tylko uczestnicy wejdą przez drzwi, zostaną zanurzeni we wszechświecie Superbohaterek i będą mogli wziąć udział we wszystkich zajęciach i wydarzeniach.

Superbohaterki od dawna są podstawą przemysłu komiksowego. Każdy fan, czy to mężczyzna czy kobieta, w pewnym momencie patrzył na te krzykliwie ubrane, potężne kobiety jako na wzór do naśladowania lub inspirację dla osobistych fantazji. Jako jeden z głównych graczy w przemyśle komiksowym od ponad czterech dekad, George Pérez od dawna promuje i przedstawia w swoich historiach i pracach siłę, odporność i piękno kobiet, niezależnie od tego, czy są one przedstawiane jako dominujące, czy zdominowane. Jego długotrwałe i ciągłe wsparcie dla Fetish Con oraz fanów, koordynatorów, modelek i wykonawców jest tego dowodem – powiedział promotor wydarzenia Genesis Lynn. – Będziemy celebrować jego wizję i wysuwać ją na pierwszy plan, tworząc jedyną w swoim rodzaju przestrzeń eventową mieszczącą się pod szyldem George Pérez Superheroines Universe.

George Pérez Superheroines Universe będzie miejscem w którym celebrowana będzie rola silnych kobiet, które George powołał do życia i którymi nadal dzieli się ze światem. Zajęcia i wydarzenia specjalne będą trwały przez wszystkie dni Fetish Con™. Wszechświat Superbohaterek George’a Péreza będzie zawierał wywiad z Pérezem, kategorie Superbohaterek dodane do 5-go Dorocznego Pokazu Nagród Fetyszowych, wiele zajęć o tematyce Superbohaterek, wydarzenia, dedykowaną przestrzeń dla wystawców/sprzedawców oraz wystawę sztuki. Ponadto sam George Pérez będzie obecny, aby umożliwić fanom i uczestnikom szansę na spotkanie, pozdrowienia i zdobycie jego upragnionego autografu!

Odkąd pamiętam, zawsze byłem zafascynowany fantazyjnymi przygodami silnych kobiet w krzykliwych, jaskrawych kostiumach, które potrafią wymierzyć karę jak ich męscy odpowiednicy, ale potrafią być równie pociągające, gdy same są na przegranej pozycji. Z wiekiem mogłem oddawać się wielu takim fantazjom dzięki mojej pracy nad komiksem – Powiedział George Pérez. – W późniejszych latach, dzięki takim przedsięwzięciom jak Fetish Con™ i moim własnym pracom wideo o tematyce superbohaterskiej dla dorosłych dla takich firm jak DTWrestling.com, udało mi się jeszcze bardziej pogłębić to oddanie. Poznałam wiele silnych kobiet, jak również mężczyzn, którzy dzielą się swoimi fantazjami i jestem dumny, że mogę ich wspierać poprzez ten pochlebny nowy dodatek do Fetish Con™.

Więcej informacji na temat Fetish Con™ można uzyskać na ich stronie tutaj oraz śledząc ich Twittera i Facebooka.

SexShop112.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: [email protected] Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.