’Three’ nowa mini seria na Lustcinema

Od poniedziałku 15 marca, na Lustcinema dostępna jest nowa miniseria o nazwie Three. Seria reżyserowana jest przez Erike Lust i składać się będzie z 5 odcinków. Tak jak wskazuje tytuł wątkiem przewodnim całej serii będzie miłość w trójkącie.

'

Jednak, tak jak w przypadku wszystkich filmów tworzonych przez Lust, Three to nie jest tylko miłość w trójkącie, ale również, a może nawet i przede wszystkim historia o trudnościach i problemach jakie niesie za sobą poligamia. Three pokazuje jakie trudności sprawia zerwanie z tradycyjnymi związkami pomiędzy dwoma osobami, ale również pokazuje, że miłość do dwóch osób może być czymś więcej, niż jednorazową fantazją erotyczną.

W serii zobaczyć można Sylvana, hiszpańskiego aktora, dla którego nie jest to pierwszy wspólny film z Lust. Wraz z nim występuje również Angielka Bunnie Bennet oraz Włoszka Gia Green.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.