Terapeuci seksualni Stephanie i Fox są gośćmi w podcaście Adult Site Broker Talk

Partnerzy w życiu, jak i w biznesie, Stephanie i Fox z The Kinky Koach i Evolve Your Intimacy są gośćmi tego tygodnia w Adult Site Broker Talk. Stephanie i Fox opowiadają o tym jak starają się kształcić, oświecać i rozwijać, intymność u innych, a także o swoim niemonogamicznym związku.

Stephanie i Fox poznali się poprzez aplikację randkową i od razu wiedzieli, że ich związek ma potencjał, by stać się czymś więcej. Jak się okazało, mieli rację gdyż teraz są partnerami na całe życie. Para jest dynamicznym duetem, który ma pasję do pomagania innym w odkrywaniu prawdziwego potencjału ich związków poprzez ich platformę, Kinky Koach, łączącą profesjonalnych edukatorów seksualnych i użytkowników. Oprócz Kinky Koach prowadzą też edukacyjny podcast Evolve Your Intimacy with Stephanie and Fox w którym poruszają tematy intymności, związków, edukacji seksualnej i komunikacji.

Podczas rozmowy opowiadają oni o edukacji seksualnej, etycznym porno oraz zdradzają jakie pytania najczęściej padają podczas ich terapii. Para opowiada również o niemonogamicznych związkach i jaka jest najważniejsza rzeczy w tego rodzaju związkach oraz o wielu innych rzeczach.

Bruce F., gospodarz programu i dyrektor generalny Adult Site Broker powiedział: „To była jedna z naszych bardziej fascynujących rozmów. Stephanie i Fox mają unikalne podejście do związków i są wspaniałymi ambasadorami stylu życia kink i swinger.”

Cała rozmowa z Stephanie i Foxa w Adult Site Broker Talk od dzisiaj dostępna jest na adultsitebrokertalk.com.

Ze Stephanie i Fox można się skontaktować na stronie internetowej evolveyourintimacy.com.

Adult Site Broker pomaga sprzedającym i kupującym w przestrzeni dla dorosłych spotkać się, aby wypracować sprawiedliwe umowy. Zapoznaj się z ich nową stroną internetową pod adresem AdultSiteBroker.com oraz śledź ich na Twitterze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.