Tango X i Touch X – znamy już nowe produkty od We‑Vibe

Z okazji 10 rocznicy pojawienia się na rynku, We‑Vibe wypuścił nowe, ulepszone wersje swoich produktów pod nazwą Tango X i Touch X. Oba produkty otrzymały nowe funkcje stawiające je na równi z najnowszymi wibratorami od innych producentów.

'

Tango X jest to mały poręczny wibrator typu bullet. Popularność zyskał między innymi dzięki zaskakująco silnym, a zarazem cichym wibracjom. Pierwsza rzecz jaka rzuca się w oczy, to zupełnie nowy wygląd modelu X. We‑Vibe całkowicie odszedł od klasycznego kształtu i dodał do Tango X wygodny uchwyt ułatwiający obsługę urządzenia. Dodatkowo pojawiły się nowe funkcje takie jak blokada podróżna, ładowanie kablem na magnez oraz możliwość wyboru siły drgań. Również rodzaje drgań zostały zmienione, co prawda zamiast 8 trybów, w Tango X dostępnych jest 7 trybów, jednak są one bardziej różnorodne.

Touch X jest to wielofunkcyjny wibrator którym można stymulować wszystkie strefy erogenne nie tylko miejsca intymne. Tak jak w przypadku Tango, Touch jest wyjątkowo cichym urządzeniem, a jego możliwości zarówno w zabawie solo jak i z partnerem sprawiły że zyskał on nie małą popularność. O ile w przypadku modelu X nie ma tak znacznych różnic w kształcie urządzenia, Touch X również został wyposażony w kilka nowych funkcji: Blokada podróżna, magnetyczny zaczep ładowarki i kontrola siły drgań. Dodatkowo, jak jego poprzednik, Touch X jest wodoodporny (IPX7).

Osoby, które liczyły na zupełnie nowy produkt, mogą być trochę zawiedzione, że jedyne co otrzymaliśmy to odświeżone wersje Tango i Touch. Jednak biorąc pod uwagę popularność tych dwóch modeli, jest to zdecydowanie dobry zabieg, gdyż niewątpliwie taka funkcjonalność jak chociażby kontrola siły drgań to teraz podstawa każdego wibratora.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.