Svakom świętuje zdobycie tytułu „Człowiek Społeczności Roku” przez Kate Kozlova

Svakom jest dumny z ogłoszenia, że ich przedstawicielka handlowa na zachodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych, Kate Kozlova, otrzymała prestiżowy tytuł ‘Człowieka Społeczności Roku’ podczas rozdania nagród 2022 XBIZ Honors Award.

ILoveBlackGirls

Kate Kozlova jest w branży od 8 lat, swoją karierę w branży zaczęła budować w największej rosyjskiej sieci sklepów Pink Rabbit. Następnie 4 lata temu przeniosła się do Stanów Zjednoczonych i zaczęła pracować dla marki Svakom.

„Do rozpoczęcia kariery w tej branży zainspirowało mnie to, że widziałam, jak wiele problemów ludzie mają z powodu seksu i braku komunikacji na ten temat. Zawsze czułam, że w moim kraju brakuje edukacji seksualnej i racjonalnego podejścia do tego tematu”. tłumaczy Kate.

Od początku pandemii Kate uruchomiła swój kanał na YouTube InBedWithKate, aby dostarczać szkolenia produktowe dla swoich klientów w czasach, gdy podróżowanie nie było możliwe i zwiększać poziom edukacji seksualnej w krajach, które nie mają do niej dostępu.

„To dla mnie prawdziwy zaszczyt otrzymać tę nagrodę i jestem bardzo wdzięczna za docenienie naszej pracy! Kiedy po raz pierwszy wzięłam udział w ceremonii wręczenia nagród XBIZ w Los Angeles, pamiętam, że pomyślałam sobie: „Kiedy dostanę jedną z tych nagród, będzie ona istotną częścią mojego życia. Będzie mnie motywować do końca mojej kariery.”” powiedziała Kate Kozlova. „Prowadzimy niesamowitą działalność i pracujemy z najbardziej otwartymi, życzliwymi i inteligentnymi ludźmi. Jestem bardzo szczęśliwa, że już od pierwszej pracy zdałam sobie sprawę, że jest to coś, co chcę robić przez resztę życia.”

„W tym biznesie nie chodzi tylko o zyski i marżę, ale o to, by ratować małżeństwa, czynić ludzi szczęśliwszymi, bardziej zadowolonymi i otwartymi. Nie wyobrażam sobie siebie pracującej w innej branży niż ta, jestem gotowa zrobić wszystko, co w mojej mocy dla jej rozwoju, wzrostu i zmiany opinii publicznej w kierunku produktów przyjemnościowych!” kontynuuje Kate.

Svakom wraz z całym swoim zespołem wyraża dumę, jaką odczuwa w stosunku do Kate, wierząc, że jest ona idealną osobą do zdobycia nagrody o takim charakterze.

Więcej na temat marki Svakom można dowiedzieć się na stronie svakom.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.