Svakom przedstawia kolekcję BDSM Coleur D’or podczas imprezy F**k Taboos

Svakom świętował premierę swojej nowej marki BDSM – Coleur D’or – podczas ich imprezy F**k Taboos. Przedstawiciele Svakom byli obecni na wystawie i odpowiadali na wszelkie pytania uczestników oraz pomagali w przedstawieniu nowego asortymentu.

Lovense

Nowa marka odchodzi od typowych produktów jakie oferuje Svakom. O ile firma oferowała już produkty BDSM rok temu, to jednak wówczas był to jedynie dodatek do zestawu zawierającego jajeczko Phoenix Neo.

Tym razem było zupełnie inaczej. Svakom zaprezentował kompletny zestaw BDSM sygnowany marką Coleur D’or, wykonany z wysokiej jakości produktów ze skóry bydlęcej. Kolekcja zawiera wyściełaną skórzaną obrożę, regulowane wyściełane skórzane mankiety na nadgarstki i kostki, wyściełaną skórzaną przepaskę na oczy, 3-warstwową packę ze skóry bydlęcej oraz linę. Svakom miał zaszczyt zaprezentować wszystkie te produkty przybyłym gościom.

Od godziny 21:00 posiadacze biletów mogli otrzymać jeden darmowy drink i jedną darmową zabawkę Hedy X. Uczestnicy imprezy przybyli ubrani w skórzane stroje inspirowane BDSM – od łagodnych aż do całkowicie ekstremalnych.

Przez całą noc SVAKOM organizował zabawy i gry, zapraszając gości do wzięcia w nich udziału. Gry wzbudziły dużo emocji oraz dobrej zabawy, a zwycięzcy otrzymali elementy nowego zestawu BDSM.

Jak zwykle w przypadku F**k Taboos, impreza z okazji premiery Coleur D’or trwała do późnych godzin nocnych. Svakom składa najszczersze podziękowania wszystkim, którzy przybyli. Każde wydarzenie ma na celu konsekwentne ulepszanie poprzedniego i wprowadzanie jeszcze większej różnorodności imprez dla ludzi o podobnych zainteresowaniach.

F**K Taboos pokazał wszystko to, co reprezentuje, czyli otwartą przestrzeń wolną od osądzania. Goście rozmawiali, tańczyli i wspólnie bawili się bez dyskryminacji i tabu. F**k Taboos dostarczył kolejną udaną i zabawną noc, oferując uczestnikom szansę, by się wyluzować i dobrze bawić. Svakom podkreśla, że jest dumny, że F**k Taboos konsekwentnie zapewnia fantastyczne doświadczenie dla swoich klientów i mile widzianych gości.

Więcej informacji na temat marki Coleur D’or można dowiedzieć się tutaj. Natomiast więcej na temat imprezy F**K Taboos można dowiedzieć się na stronie imprezy tutaj.

SexShop112.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: [email protected] Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.