Svakom dołącza do kampanii #unmutepleasure

Marka Svakom to najnowsza ofiara cenzury treści związanych z pozytywną seksualnością, której konto @svakomusa zostało wyłączone przez Instagram. Niestety, jest to powszechny proceder na Instagramie, a Svakom to tylko kolejna ofiara pośród wielkich marek, takich jak @wevibe i @womanizer.

'

Dopiero co Svakom świętował swoje 3 nominacje do nagród 2022 XBIZ, w tym do tytułu Luksusowej Marki Roku, a teraz musi się zmagać z cenzurą swoich treści na Instagramie. W oświadczeniu, firma powiedziała:

„Wierzymy, że seks jest istotną częścią życia każdego człowieka. Konto na Instagramie Svakom ma na celu bycie seks-pozytywną i inkluzywną platformą. W rezultacie możemy budować silne poczucie wspólnoty, bezpieczną przestrzeń do nauki o edukacji seksualnej, prosić o radę i zbierać inspiracje.”

Instagram wciąż wyłącza konta nawiązujące do seksu i wspierające pozytywne podejście do seksualności. Jest to na tyle powszechny proceder, że posiada nawet własną nazwę – shadowbany. Instagram swoje działania usprawiedliwia twierdząc, że konta naruszają ich warunki.

Co jednak trzeba podkreślić, treści jakie znajdowały się na koncie Svakom zawsze były bardzo delikatne i wyszukane, śmiało można stwierdzić, że daleko im do dużo bardziej sugestywnych treści seksualnych jakie można spotkać na innych kontach. Mimo to, konto Svakom pozostaje wyłączone, a marka zbiera wsparcie od branży i swoich fanów.

Dlatego też, Svakom przyłącza się do kampanii #UnmutePleasure i prosimy swoich fanów pomoc, aby marka mogła dalej się rozwijać i łączyć z ludźmi, którzy podzielają jej głos.

Jeśli chcesz pomóc w odzyskaniu konta Svakom i powiedzieć Instagramowi, że popełnił błąd, wykonaj następujące kroki:

  • Przejdź do ‘Ustawienia’
  • Kliknij na ‘Pomoc’
  • Kliknij na ‘Zgłoś problem’
  • Wybierz ‘Prześlij opinię’
  • Wpisz następujący tekst: PLEASE REACTIVATE @SVAKOMUSA ON INSTAGRAM
  • Naciśnij przycisk ‘Wyślij’

WeVibe i Womanizer dzięki pomocy swoich fanów, odzyskały swoje konta, teraz Svakom liczy na waszą pomoc!

Aby dowiedzieć się więcej na temat Svakom odwiedź ich stronę Svakom.com oraz śledź ich na Twitterze i Facebooku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.