Summer Vixen uwielbia być obserwowana w swoim debiucie dla Adult Time

Prawdziwa kalifornijska dziewczyna Summer Vixen robi dobre pierwsze wrażenie w swojej debiutanckiej scenie dla AdultTime. W wydanej wczoraj scenie „Show Me How You Like It” Summer bierze udział w trójkącie z Chloe Surreal i Codeyem Steele’em.

'

Summer Vixen ma randkę z Codeyem Steele’em i jest bardzo podekscytowana powrotem do jego mieszkania. Tam spotyka jego żonę, Chloe Surreal, która ma do niej prośbę – chce patrzeć jak Summer i Codey uprawiają seks. Summer jest entuzjastycznie nastawiona do tej propozycji i zabiera się do pracy dając Codeyowi loda. Kiedy Summer ujeżdża Codeya, jest coraz bardziej podniecona wiedząc, że jest obserwowana. A kiedy w końcu Chloe dołącza do nich, Summer dostaje możliwość cieszenia się napaloną parą w całości.

„Jestem taka szczęśliwa, że Chloe podzieliła się ze mną swoim mężem, Codeyem” – powiedziała Summer. „Teraz wiem, jak czuje się cipka Chloe za każdym razem, gdy on ją pieprzy. A Chloe pozwoliła mi nawet zerżnąć jej męża tuż przed nią! Chloe i Codey naprawdę wiedzą jak traktować swoich gości we właściwy sposób”.

Członkowie Adult Time mogą zobaczyć „Show Me How You Like It” na AdultTime.com.

Śledź Summer Vixen na Twitterze Instagramie. OnlyFans Summer jest wypełniony ekskluzywną zawartością za jedyne 9,99$ miesięcznie. Wszystkie linki Summer dostępne są na linktr.ee/summervixxxen.

Chloe Surreal jest aktywna na Twitterze i Instagramie dlatego warto ją tam śledzić. Nie zapomnij też sprawdzić jej profilu na PornHub. Subskrypcja na jej OnlyFans wynosi 10$ miesięcznie.

Śledź Codeya Steele na Twitterze, a po więcej treści z jego udziałem odwiedź jego ManyVids.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.