Sophia West rozpoczyna święta w MYLF

Gorąca MILF, Sophia West powraca do sieci MYLF w zupełnie nowej scenie o tematyce świątecznej. W 'Ho For The Holidays’ Sophia upewnia się, że Corra Cox jest odpowiednią dziewczyną dla jej pasierba.

Sophia West wita swojego pasierba, Mike’a, i jego nową dziewczynę, Corrę Cox, w swoim domu na świąteczny weekend. Kiedy Corra wychodzi z pokoju, Sophia dopytuje Mike’a, czy Corra traktuje go odpowiednio, również w sypialni. Mike nie rozumie co ma na myśli, więc Sophia pokazuje mu jak wygląda jej zdaniem odpowiednie traktowanie i wali mu konia.

Później, Sophia przyłapuje Corrę obciągającą kutasa Mike’a. Zawstydza Corra szybko wychodzi, ale Sophia jest zdeterminowana, aby dokończyć to co zaczęła dziewczyna. Punkt kulminacyjny weekendu następuje podczas kolacji, kiedy Corra widzi jak Spohia pokazuje swoje cycki. Krótka wymiana zdań szybko zamienia się w świąteczny trójkąt tabu.

„Jaki jest lepszy sposób na spędzenie świąt niż ze mną”, skomentowała Sophia. „Świetnie się bawiłam z Mikem i Corrą i cieszę się, że to był weekend, którego nie zapomnimy”.

Zobaczcie pełną scenę oraz jej zwiastun na pervnana.com.

Śledźcię Sophię West na Twitterze i Instagramie. Jej OnlyFans oferuje ciągłe aktualizacje i ekscytujące treści, a jej oficjalna strona internetowa, MissSophiaWest.com zawiera więcej informacji na temat gorącej MILF.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.