Sexify – wibratory Svakom i Pretty Love w nowym serialu Netflixa

Kilka dni temu Netflix przedstawił zwiastun oryginalnego polskiego serialu ‘Sexify’. O serialu było już wiadomo w zeszłym roku kiedy platforma VOD poinformowała o przesunięciu daty emisji na 2021 rok. Teraz już znamy datę premiery, która nastąpi 28 kwietnia 2021 roku.

'

Wyreżyserowany przez Kalinę Alabrudzińską oraz Piotra Domalewskiego serial ‘Sexify’ będzie ośmioodcinkową komedią obyczajową z odcinkami trwającymi około 40minut. Opowiadać będzie o przygodach studentki informatyki Natalii, która postanowiła stworzyć aplikację ułatwiającą kobietom osiąganie orgazmu. Jako, że Natalia nie posiada zbyt dużo wiedzy na temat seksu, o pomoc prosi swoją przyjaciółki Paulinę i Monikę. I właśnie podróż dziewczyn w świat erotyki, seksu i zabawek erotycznych będzie głównym tematem serialu.

W rolach głównych wystąpi Aleksandra Skraba, Maria Sobocińska i Sandra Drzymalska, jednak w serialu zobaczymy również takie Polskie gwiazdy jak Małgorzatę Foremniak, Cezarego Pazurę, Zbigniewa Zamachowskiego czy Bartosza Gelnera.

Niektóre osoby, na pewno zwrócą też uwagę na pojawiające się zabawki dla dorosłych w zwiastunie. Wpierw zobaczyć można, jak jedna z głównych bohaterek trzyma fioletowy wibrator z króliczkiem Alice, Amerykańskiej firmy Svakom. Następnie podczas krótkiej sceny w Warszawskim sex shopie, zauważyć można między innymi wibrator z kamerą Siime od Svakom czy masażery Gladys i Meredith oraz mały wibratorek Allen od Chińskiej firmy Pretty Love. Fani marki Satisfyer również zauważyć mogą charakterystyczny wibrator Power Flower.

Pierwszy zwiastun Sexify możecie zobaczyć poniżej:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.