’SEXchat With Kim Airs’ nowy podcast od ekspertki w dziedzinie seksualności

Specjalistka od zabawek seksualnych oraz edukatorka seksualna, Kim Airs, ogłosiła wczoraj rozpoczęcie swojego długo wyczekiwanego podcastu o nazwie ‘SEXchat With Kim Airs’.

'

Kim Airs, w branży dla dorosłych jest już od 27 lat i przez ten czas stała się uznanym ekspertem w dziedzinie zabawek erotycznych. Airs znana jest ze swojego poczucia humoru, recenzji zabawek erotycznych oraz bardzo otwartego podejścia do tematu seksualności. Dlatego też nikogo nie powinno dziwić, że jej podcast ‘SEXchat With Kim Airs’ poruszać będzie takie tematy jak zabawki dla dorosłych, budowa ciała, porady i wskazówki dotyczące seksu, BDSM oraz wiele innych. Podcast będzie również zawierał wywiady z ‘osobami poruszającymi się w fascynującym świecie wszystkiego, co związane z seksem’.

Chociaż nie jestem licencjonowanym terapeutą, mam wieloletnie doświadczenie w ludzkim myśleniu o seksie i mogę odsłonić ludziom rzeczy, które być może przez lata były zakopane z powodu niedoinformowania, nadużyć, wątpliwości, religii, chronionego życia w sytuacjach typu „nie rozmawiamy o tych sprawach w tej rodzinie”– pisze o sobie Airs na swojej stronie na Patreon

Każdy odcinek ‘Sexchat With Kim Airs’ zawierć będzie recenzję produktów dla dorosłych oraz specjalne kody rabatowe na gadżety erotyczne do wykorzystania w sklepie internetowym założonym przez Airs, GrandOpening.com.

Dostępne są już dwa pierwsze odcinki podcastu, jeden w którym Kim Airs przedstawia się światu podcastów i odpowiada na pytanie ‘Kim jest Kim Airs?’ oraz co jeszcze planuje dla swoich podcastowych przedsięwzięć. W drugim odcinku ekspertka opowiada w jaki sposób wybrać zabawkę erotyczną i jakie pytania należy sobie zadać przed zakupem, aby wybrać odpowiedni produkt.

Nowe odcinki podcastu ukazywać się będą co drugą środę na wszystkich popularnych platformach podcastowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.