Scarlet Lyone wybrana na prezenterkę nagród XRCO

Australijska piękność Scarlet Lyone ma przyjemność ogłosić, że została wybrana na jedną z prezenterek podczas nadchodzących nagród XRCO, które odbędą się na żywo w Hollywood w październiku. Pomimo krótkiego stażu w branży, ta krągła piękność już robi furorę i przyciąga wzrok czołowych krytyków branży, takich jak Dirty Bob.

'

„Ona ma niesamowity potencjał w biznesie dla dorosłych”, mówi przewodniczący XRCO Dirty Bob, „i czujemy się bardzo szczęśliwi, że będzie dużą częścią XRCO w 2021 roku”.

XRCO Awards Show 2021 odbędzie się we wtorek, 12 października 2021 roku, w Boardner’s w Hollywood. Oznacza to powrót do osobistego wręczania nagród dla dorosłych po długiej przerwie związanej z Covid.

„Oprócz tego, że Scarlet będzie jedną z seksownych prezenterek na zbliżającym się pokazie nagród XRCO na żywo 12 października w Boardner’s w Hollywood,” kontynuuje Dirty Bob, „Scarlet była również na tyle uprzejma, że dała nam wspaniały klip wideo, który wykorzystamy w naszym filmie o nominacjach.”

Mimo, że Lyone jest nowa w branży, nie przeoczyła ogromu tej szansy.

„Jestem niezmiernie podekscytowana i niesamowicie wdzięczna, że mogę być częścią tak znaczącej ceremonii rozdania nagród w Ameryce, podkreślającej to, co najwspanialsze w rozrywce dla dorosłych” – mówi Scarlet. „To jest pierwszy raz, kiedy jestem prezenterem w branży, a Ameryka ma naprawdę specjalne miejsce w moim sercu, biorąc pod uwagę, jak gorąco jestem przyjęta przez moich amerykańskich fanów, nawet podczas gdy obecnie znajduję się w Australii. To jest dla mnie ogromne. Dziękuję XRCO i Dirty Bobowi za przyjęcie mnie, robicie niesamowite rzeczy dla dzikiego świata przemysłu dla dorosłych, mam wiele uznania dla was i wszystkiego co robicie!”

Urodzona i wychowana w Perth, w Zachodniej Australii, Scarlet Lyone jest australijskim numerem jeden w świecie rozrywki dla dorosłych i twórców treści. Scarlet ma najbardziej nieprawdopodobną trajektorię kariery, ewoluując z wybranego zawodu jako kucharz do modelki zdrowego fitnessu i bielizny przed rozkwitem w zmysłową wykonawczynię dla dorosłych i twórczynię treści.

Aby lepiej poznać Scarlet Lyone możesz ją śledzić na Twitterze, OnlyFans oraz Instagramie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.