Satisfyer oraz Berlinable ogłaszają konkurs na opowiadanie erotyczne

Portal Berlinable wraz z marką Satisfyer zachęcają do podzielenia się swoimi fantazjami erotycznymi i wzięcia udziału w ich konkursie. Zadaniem konkursowym jest napisanie krótkiego opowiadania erotycznego. Zwycięzcy mogą liczyć nie tylko na nagrody w postaci produktów Satisfyera, ale również na publikację swojego opowiadania.

Insane Coeds

Od 19 kwietnia do 2 maja, osoby zainteresowane udziałem w konkursie, mogą przesyłać swoje opowiadania erotyczne. Tekst powinien zawierać około 1000 słów w języku angielskim lub niemieckim, a jego treść musi nawiązywać do aplikacji Satisfyer Connect. Najlepszych 100 opowiadań erotycznych zostanie opublikowanych jako ebook oraz audiobook w aplikacji Satisfyer Connect.

Pierwsze 100 osób, które wyśle swoje opowiadania otrzyma voucher na 10€ na stronie satisfyer.com, ring Satisfyer Royal One albo wibrator do majtek Satisfyer Sexy Secret oraz roczną subskrypcję na portalu Berlinable.

Więcej informacji na temat konkursu znajdziecie na stronie Satisfyer oraz Berlinable

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.