Sarah Jessie występuje w nowym DVD 'My Wife’s Hot Friend 60′

Wytatuowana blond gwiazda Sarah Jessie występuje w nowym wydaniu DVD od Naughty America, 'My Wife’s Hot Friend 60′, gdzie przypadkowo ląduje w łóżku z mężem swojej przyjaciółki, Damonem Dice.

'

Scena, która pierwotnie pojawiła się na stronie Naughty America jako ’Client Sarah Jessie fucking in the bed with her lingerie’, przedstawia Sarah Jessie ze zdradzającym mężem Damonem Dice, który wynajmuje Sarah jako swoją eskortę na wieczór. Jedynym problemem jest to, że przy zgaszonych światłach nie wie, że jego partnerka to dobra przyjaciółka jego żony. Kiedy prawda wychodzi na jaw, okazuje się, że dla obojga jest to niezwykle podniecające i ich spotkanie staje się jeszcze bardziej przepełnione namiętnością i gorącym seksem.

„To była taka gorąca scena”, powiedziała Sarah. „Cieszę się, że wszyscy moi fani mogą ją zobaczyć. To jedna z moich ulubionych scen! Uwielbiam pracować dla Naughty America!”. 

Zamówcie swoją kopię na adultdvdempire.com.

Śledźcie Sarah Jessie na Twitterze i nie przegapcie wszystkich jej gorących treści na OnlyFans.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.