Sabrina Night ogłasza odejście z Cherry.tv i nową współpracę z SugarBounce

Wschodnioeuropejska wytatuowana, biuściasta, rudowłosa twórczyni treści, fetyszystka, gwiazda filmów dla dorosłych i przedsiębiorca Sabrina Night (aka Sabien Demonia) zmienia swoją ścieżkę kariery. Odeszła od Cherry.tv i połączyła siły z SugarBounce.

ILoveBlackGirls

Po ponad roku pracy jako pierwszy oficjalny ambasador Cherry.tv oraz twarz ich reklam i materiałów marketingowych, Sabrina Night opuściła platformę z pokazami na żywo. Jej odejście nastąpiło ze skutkiem natychmiastowym i Sabrina nie będzie już robić pokazów na żywo na Cherry.tv.

Po zakończeniu współpracy z Cherry.tv, Sabrina podpisała umowę z platformą SugarBounce, która ma zamiar zmienić świat rozrywki NSFW dla modelek, twórców i konsumentów. SugarBounce jest w pełni zdecentralizowanym ekosystemem, których ostatnimi czasu pojawia się coraz więcej. Platforma rozrywki dla dorosłych oferuje obecnie usługi streamingu na żywo, z niektórymi z największych nazwisk w świecie dorosłych, a także planuje zająć się NFT, crowdfundingiem i wieloma innymi pomysłami.

Sabrina będzie pełniła funkcję doradcy i będzie ściśle współpracowała z CEO Navinem Rayem. Jej rolą będzie strategia rozwoju, a także będzie służyć jako łącznik z modelkami, pomagając im w wyborze modelek do podpisania umowy i w procesie wdrażania.

„Odejście z Cherry.tv jest słodko-gorzkie. To był świetny projekt i wspaniałą zabawą było być częścią czegoś, co powstało od podstaw. Ale zdecydowanie nadszedł czas, aby przejść dalej. Jestem bardzo podekscytowana moją nową rolą w SugarBounce. Dali mi stanowisko z dużą odpowiedzialnością i szanują moje doświadczenie i kontakty,” powiedziała Sabrina Night.

Więcej na temat SugarBounce, ich nadchodzących projektów oraz jak działają można znaleźć na sugarbounce.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.