Roxie Rae uruchamia nową stronę RoxieRaeFetishQueen.com

Fetyszystka i producentka, Roxie Rae, jest podekscytowana mogąc ogłosić uruchomienie RoxieRaeFetishQueen.com w sieci VNA. Ta strona pozwoli fanom doświadczyć wszystkiego, co dotyczy Roxie w jednym miejscu.

'

Roxie będzie aktualizować stronę RoxieRaeFetishQueen.com dwa razy w tygodniu, zamieszczając na niej zdjęcia i filmy, a członkowie otrzymają jeden darmowy pokaz na kamerce w miesiącu. Pierwszy pokaz Roxie na żywo odbędzie się w środę, 3 listopada. Fani, którzy dołączą teraz, będą mieli natychmiastowy dostęp do 42 filmów i ponad 5000 zdjęć z udziałem Roxie, a także Sydney Paige, Cleo, Adary Jordin i innych.

„Jestem tak podekscytowana, że mogę być częścią VNA Network i mieć swoją pierwszą stronę członkowską,” powiedziała Roxie. „Nie mogę się doczekać mojego partnerstwa z VNA i wszystkiego, co mają do zaoferowania”.

Istnieje kilka planów członkowskich, w tym jednorazowe i powtarzające się plany na bazie miesięcznej, kwartalnej i rocznej. Specjalnie z okazji wielkiego otwarcia strony RoxieRaeFetishQueen.com dostępny jest też specjalny plan promocyjny.

Co to jest VNA?

Sieć VNA jest domem dla ponad 30 stron, w tym należących do Vicky Vette, Sary Jay, Nikki Benz, Carmen Valentiny, Julia Ann, Sophie Dee, Siri i wielu innych gwiazd. Wszystkie są dołączone za darmo do subskrypcji RoxieRaeFetishQueen.com. Członkowie mają dostęp do codziennych pokazów na żywo, ponad 25 000 filmów, 18 000 zarchiwizowanych pokazów na kamerkach i ponad 1,5 miliona zdjęć. Ekskluzywny system kamerek VNA umożliwia dwukierunkowy kontakt wideo i audio z fanami, dzięki czemu mogą oni wchodzić w interakcje ze swoimi ulubionymi gwiazdami VNA.

Aby uzyskać jeszcze więcej wspaniałych fetyszowych treści, sprawdź klipy Roxie na RoxieRaeFetish.com, TheFootFantasy.com, BestWedgies.com i KarateDomination.com. Śledźić Roxie można też na Twitterze, Instagramie oraz OnlyFans.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.