Ron Jeremy straci swoją markę rumu

One Eyed Spirits, ogłosiło rebranding rumu „Ron De Jeremy” którego twarzą był znany aktor Ron Jeremy. Nowa marka będzie się teraz nazywać „Hell or High Water„.

CaliTeens

Fiński dystrybutor alkoholi ogłosił, że zaprzestanie produkcji istniejącej od 2013 roku marki „Ron De Jeremy”. „Kontynuowanie marki nie jest dla nas moralnie zrównoważoną opcją„, powiedział przedstawiciel One Eyed Spirits. Nowa marka Hell Or High Water używa tej samej receptury co Ron de Jeremy i zawiera rumy XO (extra-old), Reserva i Spiced.

Konto na Twitterze marki „Ron De Jeremy” zmieniło już nazwę na „Hell or High Water” i zobaczyć można na nim krótką informację „Z trudnej podróży powstaje gładki rum. Przedstawiamy rum Hell or High Water. Ron de Jeremy Rum wkrótce zmieni nazwę na Hell or High Water Rum.”

Ron Jeremy, kultowy amerykański aktor porno, przebywa obecnie w więzieniu w Los Angeles. Został on oskarżony o gwałt i napaść seksualną na kilka kobiet, które zgłosiły się do prokuratury z bardzo duża liczbą zarzutów przeciwko Jeremy’emu.

Aresztowanie aktora miało miejsce w czerwcu 2020 roku i od tamtej pory przebywa on w więzieniu. Aktor nie przyznał się do winy i zaprzeczył wszystkim zarzutom. Obecnie oczekuje na wstępne przesłuchanie w swojej sprawie które będzie miało miejsce na początku sierpnia 2021 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.