Robin, nowy lekki wibrujący masturbator od Svakom

Marka Svakom, znana z produkcji zabawek dla dorosłych klasy premium, wielokrotnie już udowodniła, że nie tylko tworzy produkty bardzo wysokiej jakości, ale również słucha swoich klientów. Robin jest już trzecim zaawansowanym masturbatorem marki Svakom. Jest on nie tylko dwukrotnie lżejszy i znacznie mniejszy od swojego starszego kolegi Svakom Alex, ale również wyposażony został w rzadko spotykaną w masturbatorach funkcję ‘Boost’.

ILoveBlackGirls

Lżejszy i bardziej komfortowy

Jedną z podkreślanych przez producenta cech Robina, jest jego niska waga. I trzeba przyznać, że 550g w tym przypadku, faktycznie jest dużą zaletą. Svakom zdecydowanie zrobił tutaj ukłon w stronę klientów, dla których rozmiar i waga dwóch poprzednich masturbatorów marki, utrudniały komfortowe użycie w niektórych sytuacjach.

Jak na masturbator z wibracjami przystało, użytkownicy Robina mogą cieszyć się 5 unikalnymi trybami pracy. „Rewelacyjny wbudowany silnik tworzy 5 różnych wzorów wibracji zaprojektowanych tak, aby zaimponować doskonałymi kombinacjami ruchu i mocy.” Wyjaśnia reprezentant Svakom.

Boost i ekran LED

Jednak cechą na którą szczególnie warto zwrócić uwagę w przypadku Robina, to jest jego funkcja ‘Boost’. Naciskając specjalny przycisk o tej samej nazwie, masturbator zmienia swój tryb pracy, zwiększając oferowaną stymulację, aby pomóc w osiągnięciu bardziej intensywnego orgazmu. „Mówiąc wprost, zaprojektowaliśmy skrót do orgazmu” żartował reprezentant.

Svakom Robin zapisał się też w historii marki, jako pierwszy masturbator Svakom z wbudowanym wyświetlaczem LED. Przedni mały ekran LED umożliwia między innymi sprawdzenie poziomu naładowania baterii:

„To nasz pierwszy raz, kiedy wdrażamy ekran LED do masturbatora. Wyświetlacz LED daje wyraźne wizualne wskazanie poziomu naładowania baterii i różnych trybów, z których można korzystać.” Wyjaśnia reprezentant.

Rękaw z silikonu

Robin używa charakterystycznego dla SVAKOM ultra miękkiego rękawa, który jest wykonany z silikonu klasy medycznej. Jest to ważna informacja dla osób, które unikają porowatych materiałów w zabawkach erotycznych. „Rękaw jest rozciągliwy i elastyczny dla wszystkich rozmiarów. Można go łatwo wyjąć z masturbatora, ponieważ nie jest przymocowany na stałe, odwrócić go na drugą stronę, a następnie wyczyścić i wysuszyć, aby móc utrzymać go zawsze w dobrym stanie.” Jednak trzeba pamiętać, że sama tuba urządzenia nie jest wodoodporna.

Robin po pełnym naładowaniu działa nadzwyczajnie długo, ponieważ oferuje aż 2,5 godziny nieprzerwanej przyjemności. Natomiast Design Robina kontynuuje elegancki i minimalistyczny styl SVAKOM, „Chcemy znormalizować zabawki seksualne jako część niezbędnika codziennego życia. Nie będziesz czuł się niezręcznie wystawiając masturbator w swoim domu – projekt jest nieinwazyjny i może łatwo wtopić się w wystrój” zapewnia reprezentant Svakom. W przypadku Robina, prędzej się usłyszy pytanie ‘Dlaczego w lampce jest przycisk boost?’, niż ‘Czy to jest masturbator?!’.

Więcej informacji na temat masturbatora Robin można dowiedzieć się na stronie Svakom tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.