Rewolucja w cyberseksie, produkty Lovense otrzymały pełną integrację z 3DXChat

Lovense jedna z największych firm z kategorii sextech, nawiązało współpracę z 3DXChat czyli trójwymiarową grą dla dorosłych. Efektem prac obu firm jest pełna integracja produktów Lovense z animacjami w grze. W ten sposób powstało nowe nie spotykane do tej pory połączenie wirtualnego świata z prawdziwą przyjemnością, które wprowadza cyberseks na zupełnie nowy poziom.

'

Zrealizowaliśmy fantastyczny projekt, który zdecydowanie można uznać za znaczący kamień milowy w rozwoju sex tech. Połączenie doświadczenia wirtualnego życia i technologii VR z inteligentnymi seks-zabawkami to niesamowite, nieopisane uczucie” – mówi Dan Liu, Prezes Lovense.

3DXChat jest to trójwymiarowa gra, w której gracze kontrolują swoją postać i mogą odwiedzać różne światy w celu poznawania i interakcji z innymi graczami. Gra oferuje bardzo duży wybór opcji dopasowania wyglądu postaci do własnych upodobań. Jednak główną atrakcją 3DXChat jest bogaty wybór interakcji z innymi graczami. W wirtualnym świecie postacie mogą komunikować się ze sobą, tańczyć, tworzyć społeczności i przyjaźnie, brać ślub, a przede wszystkim uprawiać seks. Gra udostępnia ponad 500 różnych pozycji seksualnych. Do wyboru jest od kilku wariantów masturbacji i klasycznych pozycji seksualnych, aż po bardzo zaawansowane pozycje czy nawet seks w trójkącie. Gra oferuje interakcję w różnych kombinacjach bez względu na płeć i orientację seksualną.

Integracja produktów Lovense z 3DXChat, daje graczom możliwość pełnej synchronizacji seksu w grze z zabawką erotyczną w ich domu. Połączenie gogli wirtualnej rzeczywistości z zabawkami marki Lovense sprawia, że gracze mogą teraz nie tylko oglądać animacje seksu, ale również poczuć podobne doznania na własnym ciele. W ten sposób stworzono nie spotykaną do tej pory interakcję oraz możliwość cyberseksu. Integracja dotyczy wszystkich produktów Lovense. Parowanie gry z zabawką dokonywane jest za pomocą aplikacji mobilnej Lovense, która za darmo dostępna jest w Google Play.

3DXChat na temat integracji powiedział „Jesteśmy bardzo podekscytowani, że możemy zaprezentować naszym graczom tak niesamowitą aktualizację. Jest to pierwsza oficjalna integracja tego typu na rynku i jest to bardzo unikalny projekt. Jesteśmy przekonani, że jest to przełom i dokładnie to, czego ludzie potrzebują w tej chwili. Cyfryzacja naszego świata znacznie przyspieszyła w ostatnim czasie, a połączenie wirtualnych doświadczeń z doznaniami zmysłowymi pozwoli milionom ludzi odczuwać prawdziwą przyjemność i emocje z bezpiecznego miejsca w swoim domu z tymi, których kochają lub dopiero co poznali w cyfrowym wszechświecie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.