Prezentacja live kremów do masturbacji marki Bucked

W poniedziałek 18 stycznia o godzine 21:00 na facebook’u należącym do SystemJO, odbędzie się kilkuminutowa prezentacja na dwóch kremów do masturbacji marki Bucked.

'

Jeżeli chcesz dowiedzieć dlaczego warto używać kremów do masturbacji, co daje witamina E, lub po prostu chciałbyś się wiedzieć więcej o produktach Wrangler i Smokey Wrangler to podczas prezentacji uzyskasz wszystkie odpowiedzi. Prezentacja prowadzona jest w języku angielskim.

Marka Bucked jest to męski odpowiednik znanych na całym świecie kosmetyków intymnych o nazwie SystemJO. Tak jak SystemJO skupia się głównie na potrzebach kobiet, tak produkty marki Bucked tworzone są z myślą o mężczyznach.

Oby tylko w przypadku prezentacji tych produktów obyło się bez „problemów technicznych” jakie miały miejsce podczas prezentacji lubrykantu Stride kilka dni temu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.