Powstanie Międzynarodowy Dzień Lubrykantów

W kalendarzu znajduje się już wiele interesujących dni jak na przykład Dzień Seksu Oralnego czy Dzień Fetyszu. M.D. Science Lab, producent znanych na całym świecie lubrykantów marki Swiss Navy, postanowił dodać 22 kwietnia kolejny nietypowy dzień w kalendarzu – Międzynarodowy Dzień Lubrykantów!

'

Istniejąca od 1998 roku Amerykańska firma specjalizująca się w chemii i suplementach intymnych, tylko w tym roku otrzymała 3 nagrody dla najlepszego producenta lubrykantów 2021 roku. Do tego firma systematycznie powiększa swoją ofertę. W tym roku pojawiły się 2 nowe kolekcje: 4-in-1 Playful Flavors oraz Desire. Dlatego też, kto inny jak nie M.D. Science Lab najlepiej nadaje się do ogłoszenia i zasponsorowania Międzynarodowego Dnia Lubrykantów?

Intymne dobre samopoczucie jest zawsze w centrum naszej uwagi’, powiedziała wiceprezes ds. sprzedaży i marketingu w M.D. Science, Briana Watkins. ’Możliwość stworzenia dnia, w którym można podziękować lubrykantom za wszystkie wspaniałe korzyści, jakie wnoszą do życia ludzi, była ważna dla naszego zespołu. Ten hołd to prosty sposób na uhonorowanie lubrykantów za całą pozytywność i szczęście, które przynoszą konsumentom na całym świecie.

Producent Swiss Navy, zachęca ludzi na całym świecie, aby 22 kwietnia podczas Międzynarodowego Dnia Lubrykantów, uczcili i zwrócili uwagę na to jak lubrykanty, pomogły w ich własnym życiu i sprawiły że stało się ono lepsze.

Przygotowując się do tego święta przeprowadziliśmy kilka ankiet. Odkryliśmy, że prawie połowa uczestników naszych badań stwierdziła, że lubrykanty sprawiły, że seks stał się lepszy i przyznali, że lubrykanty były istotną częścią ich intymnych doświadczeń. Nawet jeśli o lubrykacji nie rozmawia się często, to ma ona istotne znaczenie w życiu ludzi.’ Powiedział doradca ds. zdrowia intymnego M.D. Science Lab, Dr. Sunny Rodgers.

Nie pozostaje nic innego, jak poczekać na 22 kwietnia i zobaczyć w jaki sposób M.D. Science Lab przygotowało się na Międzynarodowy Dzień Lubrykantów. A w międzyczasie, na stronie Swiss Navy, możecie poznać wszystkie ich produkty: swissnavy.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.