Powstaną kolejne części filmu 365 Dni

Netflix ogłosił, że film „365 dni” doczeka się dwóch kolejnych części. Polska produkcja podzieliła użytkowników platformy VOD na tych, którzy film pokochali jak również na tych, którzy byli nim ogromnie oburzeni. Nie można jednak zaprzeczyć, że 365 dni było ogromnym sukcesem.

'

Scenariusz pierwszego filmu opowiadała historię młodej Polki, która została porwana przez sycylijskiego gangstera. Porywacz dał jej rok czasu na to, aby się w nim zakochała. Właśnie ten element wzbudził największe kontrowersje pośród użytkowników. Powstawały wręcz petycje, w których ludzie domagali się usunięcia filmu z Netflix ponieważ gloryfikacje on brutalną rzeczywistość handlu seksem, porwań i gwałtów.

A jednak, jak podaje Łukasz Kluskiewicz, Content Acquisition Manager Netflixa „365 dni było jednym z najbardziej popularnych filmów dla naszych użytkowników w 2020 roku.” i prawdą jest że nawet jeżeli nie każdy ten film oglądał, to większość o nim słyszała.

Część 2 oraz 3 będzie bazować na kolejnych książkach autorstwa Blanki Lipińskiej „ Ściśle współpracujemy z Blanką Lipińską, autorką trylogii książek 365 dni oraz scenarzystką filmu, aby kontynuować historię Laury i Massimo na ekranie. Ich wspólna podróż jest pełna zwrotów akcji, a nasi bohaterowie rozwijają się i uczą się więcej o sobie.” mówi Łukasz Kluskiewicz.

Do sequela powrócą członkowie oryginalnej obsady, jak Michele Morrone i Anna-Maria Sieklucka. Do filmu dołączy również Simone Susinna, jako nowa postać, zwana Nacho. Barbara Białowąs i Tomasz Mandes powrócą do reżyserowania obu sequeli, a autorka trylogii Blanka Lipińska będzie współautorką scenariusza wraz z Mojacem Tirs.

Filmy zostaną nakręcone równolegle, a ich premiera na Netflixie odbędzie się w 2022 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.