Pojawiły się 3 nowe produkty marki Sweet Smile

Niemiecka marka Sweet Smile należąca do Oriona do swojej bogatej oferty dodała 3 nowe wibratory. Są to, wibrator punktowy z 3 wymiennymi końcówkami, elastyczny wibrator z króliczkiem oraz potrójny wibrator do punktu-G z króliczkiem i kulkami analnymi.

CaliTeens

Sweet Smile cieszy się dużą popularnością, szczególnie pośród osób poszukujących swojej pierwszej zabawki erotycznej. Powodów jest kilka, po pierwsze Sweet Smile oferuje bardzo duży wybór produktów. Od bardzo prostych wibratorów takich jak Mini-G czy Easy, aż po takie produkty jak dwustronny masażer, Piękny wibrator z motylkiem, czy posuwisto-zwrotny wibrator rotacyjny. Bez wątpienia Sweet Smile zawdzięcza też swoją popularność bardzo przystępnej cenie przy bardzo dobrej jakości wykonania produktów. Uwagę też zwracają opakowania tych produktów gdyż posiadają one magnez, który po otwarciu pozwala przez przezroczystą folię obejrzeć urządzenie w całej okazałości. Wszystko to sprawia, że marka Sweet Smile jest bardzo przyjazna osobom które stawiają swoje pierwsze kroki w świecie zabawek erotycznych.

Punktowy wibrator z 3 końcówkami
Popularna marka Sweet Smile należąca do Oriona
Sweet Smile Spot Vibrator with 3 Tips

Bardzo lekki, ważący jedynie 62 gramy silikonowy wibrator, pozwala na stymulację zewnętrznych punktów erogennych. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie aby również delikatnie włożyć go do pochwy lub odbytu. Wibrator posiada 3 wymienne nakładki o długości 4cm. Każda z nich posiada inny kształt i teksturę. Pierwsza posiada gładką końcówkę z rowkami poniżej. Druga zawiera wypukłe kropki dookoła całej końcówki. Natomiast trzecia w większości jest gładka, tylko z jednej strony posiada równolegle rozłożone wypustki. Wibrator posiada 10 trybów wibracji jest wodoodporny i ładowany przez USB. Jego cena to 49,95€ i kupić go można tutaj.

Elastyczny wibrator z króliczkiem
Sweet Smile Bendable Rabbit Vibrator

Ten wibrator w szczególności przeznaczony jest dla kobiet, które poszukują wibratora z króliczkiem który jednocześnie będzie stymulować punkt-G oraz clitoris. Bardzo często z powodu złego dopasowania wibratora trzeba wybierać pomiędzy stymulacją punktu-G, a stymulacją łechtaczki. Ten wibrator rozwiązuje ten problem poprzez bardzo mocne zagięcie elastycznej silikonowej główki wibratora. Sprawia to, że wibrator jest bardzo elastyczny i zawsze dotyka punktu-G. Dzięki temu w łatwy sposób można dopasować go do własnego ciała i jednocześnie stymulować oba miejsca. Tak jak w poprzednim przypadku, to urządzenie również posiada 10 trybów wibracji, jest wodoodporne i ładowne przez USB. Kosztuje on 64,95€ i dostępny jest tutaj.

Potrójny wibrator do punktu-G
Sweet Smile Triple G-Spot Vibrator

Jak wskazuje nazwa, ten silikonowy wibrator posiada 3 końcówki. Główna służy do stymulacji punktu-G. Z przodu znajduje się króliczek do stymulowania łechtaczki, a z tyłu znajduje się końcówka do stymulacji analnej wykonana na wzór kulek analnych. Obie dodatkowe końcówki są elastyczne. Wibrator posiada 2 silniczki które mogą pracować niezależnie od siebie. Główna końcówka oferuje 7 trybów wibracji, natomiast końcówka z króliczkiem oferuje 3 tryby. Obie końcówki są kontrolowane oddzielnymi przyciskami. Wibrator jest wodoodporny i ładowny przez USB tak jak jego poprzednicy. Cena potrójnego wibratora to 79,95€. Kupić można go tutaj.

Żaden z trzech nowych produktów marki Sweet Smile nie wprowadza żadnych rewolucyjnych rozwiązań. Wszystko to co oferują już wcześniej można było spotkać u innych producentów. Jednak biorąc pod uwagę wcześniej wspomniany ukłon tej marki w stronę osób początkujących oraz jej popularność, niewątpliwie te produkty bardzo dobrze uzupełniają kolekcję Sweet Smile i poszerzają spektrum różnorodności jakie ta marka oferuje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.