Pleasure as Art – dzieło sztuki z masażerów Magic Wand

Amerykańska firma Vibratex, która jest wyłącznym importerem niezwykle popularnych w Ameryce masażerów marki Magic Wand, chce wykorzystać swoje nie nadające się do użytku masażery jako formę sztuki. W tym celu firma ogłosiła konkurs o nazwie Magic Wand Pleasure as Art.

'

Jak podaje firma, co roku sprzedaje ona prawie pół miliona masażerów. Przy tak dużej ilości egzemplarzy, pomimo słynnego bardzo starannego i solidnego wykonania, zdarzają się czasami produkty wadliwe. Vibratex, chce wykorzystać je w nietypowy sposób i stworzyć z nich dzieło sztuki. W ten sposób masażery które nie są w stanie dostarczyć fizycznej przyjemności, zamiast trafić na wysypisko, będą mogły zostać ponownie wykorzystane, aby dawać ludziom inny rodzaj przyjemności.

Masażer Magic Wand Original

Konkurs Magic Wand Pleasure as Art jest skierowany do Amerykańskich artystów. Jego celem jest stworzenie pozytywnego dzieła sztuki, które uczci radość jaką Magic Wand przynosi milionom ludzi na całym świecie. W ten sposób Vibratex chce pokazać światu, że Magic Wand może wywołać pozytywne emocje nawet bez wibracji. Zadanie konkursowe polegać będzie na zaprojektowaniu unikatowego dzieła sztuki które wykorzysta 100 egzemplarzy nie nadających się do użytku masażerów.

Możliwość zgłaszania własnych projektów nastąpi 10 maja 2021 roku i potrwa do 30 czerwca. Zainteresowani artyści będą mogli za pomocą formularza zgłoszeniowego przesłać opis i szkice swojego projektu. Pod koniec lipca 2021 roku komisja sędziowska firmy wybierze zwycięzcę konkursu. Zwycięzca, oprócz 100 masażerów otrzyma również 10 tysięcy dolarów na wykonanie swojego dzieła. Po zakończeniu konkursu, gotowe dzieło sztuki zostanie wystawione na tournee i zaprezentowane w znanych sklepach erotycznych, butikach i salonach wystawowych w całym kraju. Wszystkie parametry, zasady i warunki konkursu dostępne są tutaj.

Więcej informacji odnośnie składu komisji sędziowskiej, trasy tournee oraz aktualizacji zgłoszeń zostanie podanych wkrótce tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.