Plazacraft Wprowadza na Rynek Dodatki do Gry The Lovers

Innowacyjna gra erotyczna dla par The Lovers otrzymała długo oczekiwane dodatki, które wprowadzają jeszcze więcej emocji oraz pozwalają na realizacje konkretnych fantazji erotycznych. Co ciekawe, dodatki mogą funkcjonować jako rozszerzenie podstawowej wersji lub jako odrębna gra erotyczna.

'

Dla części społeczeństwa seks wciąż pozostaje tematem tabu. Początkująca relacja, czy wieloletni związek – staż często nie ma znaczenia, wielu ludzi rozmowę na temat swoich potrzeb seksualnych odkłada latami, a wszystko za sprawą strachu przed odmową i rozczarowaniem.

Pojawienie się gry The Lovers i jej dwóch podstawowych wersji dla wielu osób na całym świecie stały się idealnym narzędziem do przełamania stagnacji, rozkwitu kreatywności seksualnej oraz zaprezentowania tego, czego potrzebują od swojego partnera.

Pozytywny odbiór pierwszej odsłony gry The Lovers sprawił, że jej twórcy po raz kolejny wychodzą naprzeciw parom, które nie boją się angażować w erotyczne rozgrywki. Gadżety, pozycje seksualne, przebrania oraz propozycje miejsc, w których można oddać się swoim fantazjom, są to nowości które wprowadzają do gry dodatki, które już są dostępne w sprzedaży.

Wszystkie dodatki do wersji Romantic

Posiadacze The Lovers poziom Romantic mogą połączyć swoją wersję gry z czterema dodatkami: Gadgets, Sexual Positions, Disguises oraz Places, natomiast właściciele poziomu Hardcore dobrać mogą dwa warianty: Gadgets oraz Sexual Positions. Dodatki na poszczególnych poziomach różnią się od siebie tym, że dla wersji Hardcore propozycje do zrealizowania są śmielsze, osadzone w tematyce dominacji i uległości. Natomiast dodatki proponowane do poziomu Romantic bazują na bardziej delikatnej, subtelnej i wrażliwej odsłonie seksu.

Unikatowy charakter gry tworzonej przez Plazacraft nie kończy się jednak na zróżnicowaniu poziomów. Wyżej wymienione dodatki mogą funkcjonować także jako odrębna gra, będąca jedynie uzupełnieniem fantazji, które zdecydowani kochankowie mogą realizować samodzielnie bez wersji podstawowej.

Dodatek Places dla wersji Romantic

Tutaj warto także przypomnieć, dlaczego The Lovers tak bardzo wyróżnia się na tle innych gier, które proponuje rynek branży erotycznej. Karciana rozgrywka nie jest przewidziana na jeden wieczór, zamiast tego, może trwać nawet kilka tygodni, tempo realizowania zadań kochankowie ustalają według własnych potrzeb, możliwości i pomysłów.

Sprawia to, że gra zamiast zabawą na jeden wieczór, jest długotrwałą przygodą, która pomaga odkrywać parom ich własne fantazje erotyczne. Polski producent przełamuje stereotypy związane z grami erotycznymi. Karciana rozrywka staje się swoistą domową rewolucją seksualną, która nieśmiałych wspomoże w przełamywaniu tematów tabu, a poszukujących intensywnych wrażeń zainspiruje. Więcej informacji na temat gry przeczytać można w wywiadzie z twórcą The Lovers.

Aby dowiedzieć się więcej na temat dodatków lub je kupić odwiedź stronę TheLovers.eu. Nie zapomnij też śledzić firmę Plazacraft na Instagramie oraz Facebooku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.