Penny Barber debiutuje w Blacked z niezapomnianą sceną jak ze snu

Ulubiona przez fanów femdom i wielokrotnie nominowana do nagród, MILF Penny Barber zadebiutowała w Blacked, a jej niezapomniana scena sprawi, że zadacie sobie pytanie, czy to wszystko było snem czy rzeczywistością.

ILoveBlackGirls

Penny Barber zadebiutowała w Blacked w filmie 'Waking Dream’ z gwiazdą kontraktu Vixen Media Group Antonem Hardenem. Wyreżyserowana przez Dereka Dozera scena otwiera się, gdy Penny ubrana cała na biało w bieliznę i jedwabny szlafrok obszyty futrem, odbiera telefon w łóżku. To jej mąż i opowiada mu o najdziwniejszym śnie, jaki właśnie miała.

Scena przeskakuje następnie do sekwencji marzeń sennych Penny, w których relaksuje się w salonie. Nagle zauważa, że nie jest sama ponieważ, widzi kogoś w fotelu (Antona) patrzącego prosto na nią. Na początku, Penny była zdezorientowana, ale potem zrozumiała, że była to po prostu pewnego rodzaju gra wstępna. Następne ujęcie pokazuje Penny i Antona w sypialni, robiących rzeczy, których Penny nie zrobiłaby w prawdziwym życiu.

“Wspaniale jest znów pracować z Derekiem, a Anton był przyjemnością i zdecydowanie mieliśmy chemię. Podoba mi się element snu w tej scenie i to, jak została nakręcona, ale jeszcze większą frajdę sprawiło mi jej kręcenie. Upewnijcie się, że polubicie tę scenę i ocenicie ją na 10, dzięki czemu zobaczycie mnie jeszcze więcej na stronach VMG“, powiedziała Penny Barber.

Obejrzyjcie zwiastun, pełną scenę 'Waking Dream’ oraz sprawdźcie galerię zdjęć na blacked.com.

Śledźcie Penny Barber na Twitterze i subskrybujcie jej OnlyFans.

Śledźcie też jej partnera Antona Hardena na Twitterze i sprawdźcie jego treści na OnlyFans.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.