Ogłoszono zwycięzców 2021 Australian Adult Industry Awards

W czwartek 20 maja 2021 roku w Hyatt Regency w Sydney, odbyła się gala na której ogłoszeni zostali zwycięzcy 2021 Australian Adult Industry Awards.

'

Australijskie Nagrody Przemysłu dla Dorosłych (AAIA) założone przez Maxine Fensom, jest to wydarzenie mające na celu nagradzanie Australijskiego przemysłu dla dorosłych. AAIA skupia się na całym przemyśle dla dorosłych i pośród wielu kategorii znajdują się między innymi nagrody dla domów publicznych, agencji escort, męskich i żeńskich striptizerów, sklepów dla dorosłych, filmów, klubów, biznesmenów oraz aktorów. Można powiedzieć, że każda działalność związana z przemysłem dla dorosłych ma swoją kategorię.

Pośród zwycięzców tegorocznej edycji AAIA znajdują się:

Pełna lista zwycięzców dostępna jest tutaj

Zdjęcie: © Copyright Jake Ryan Media Group.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.