Nowa Strona sklepu byebra.com

To że rok 2020 był wyjątkowy każdy doskonale wie. Jedną z większych zmian w życiu większości osób było znaczące zwiększenie swojej aktywności online. W odpowiedzi na to, również producenci musieli przeanalizować swoje możliwości jakie oferują online i dostosować się do oczekiwań klientów.

CaliTeens

Dlatego też, producent ByeBra postanowił przebudować swoją stronę internetową byebra.com. Znacząco wzrosła przejrzystość sklepu, jak również obsługa strony na telefonach komórkowych jest zdecydowanie wygodniejsza. Niestety nadal strona nie jest dostępna w języku Polskim, pomimo dużej obecności ByeBra na naszym rynku.

Byebra jest jednym z wiodących producentów przylepnych staników bez pleców i ramiączek. Jest to popularne rozwiązanie w połączeniu z bielizną erotyczną, gdyż dzięki użyciu staników marki ByeBra nie zakłóca się kompozycji jaką oferuje noszona bielizna erotyczna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.