Niemiecki oddział saperów wezwany z powodu Dildo

Niewypały z czasów II wojny światowej, do tej pory często znajdowane są w Niemczech. Dlatego też częstą praktyką jest wzywanie zespołu ekspertów od materiałów wybuchowych do podejrzanych znalezisk. Jednak tym razem w lesie koło Passau, zamiast niewypału eksperci znaleźli… dildo w kształcie granatu.

Insane Coeds

Sytuacja miała miejsce wieczorem 26 kwietnia, kiedy na policję zadzwoniła kobieta uprawiająca jogging w lesie. Poinformowała ona o podejrzanej przezroczystej torbie, która między innymi prawdopodobnie zawierała granat. W reakcji na zgłoszenie, z pobliskiej dzielnicy Tittling wysłano specjalistyczną jednostkę zajmującą się materiałami wybuchowymi.

Po dotarciu na miejsce szybko okazało się, że nie było żadnego zagrożenia. Jak podaje policja z Hauzenberg „Po dokładnym sprawdzeniu zawartości torby, funkcjonariusze szybko zorientowali się, że jest to gumowa atrapa”, a dokładniej był to plug wiernie oddający wygląd granatu. „Torba została opróżniona, a jej zawartość sprawdzona. Znaleziono w niej pustą tubkę lubrykantu, dwie nieużywane prezerwatywy w puszce i kabel USB”.

Zawartość torby do której została wezwana policja

Lokalna policja potwierdziła, że znalezione przedmioty musiały znajdować się w lesie od dłuższego czasu. Jednak w jaki sposób się tam znalazły i dlaczego, „można sobie jedynie wyobrazić„.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.