Można już głosować na Penthouse Pet of the year 2021

Jak co roku, Amerykańska edycja Penthouse pozwala wybrać czytelnikom, która z 12 dziewczyn określona mianem Penthouse Pet of the Month 2020 otrzyma tytuł Pet of the Year 2021.

'

Wybór dziewczyny z rozkładówki pierwszy raz miał miejsce we wrześniu 1969 roku. Od tamtej pory aż do dzisiaj co roku czytelnicy mogą wybrać swoją ulubioną pośród 12 modelek. Jedynie w 1985 roku nie dokonano wyboru ponieważ jak napisał Penthouse „W bezprecedensowym zerwaniu z tradycją, nie przedstawiamy w grudniowym numerze tytułu Pet of the Year 1985 (na wypadek, gdybyście jeszcze nie zauważyli!) Powód? To proste – wasze głosy na ulubione modelki prawie dosłownie nas zasypały, a nasi lokalni listonosze grożą, że zażądają półtora etatu za ich dodatkowe obciążenie. Co więcej, ci, którzy liczą głosy, mówią nam, że w tym momencie wyścig jest zbyt zacięty, by go rozstrzygnąć.

W tym roku wybór jest pomiędzy 12 modelkami:

Swój głos można oddać raz w tygodniu tutaj i nic nie stoi na przeszkodzie, aby za każdym razem głosować na kogoś innego. Dlatego jeżeli ktoś nie może się zdecydować, zawsze może wrócić po tygodniu i oddać kolejny głos na inną osobę.

Jak co roku, modelka która otrzyma tytuł Pet of the Year 2021, znajdzie się na okładce grudniowego wydania magazynu Penthouse.

UPDATE: Tytuł Penthouse Pet of the Year 2021 otrzymała Kenzie Anne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.