Mistrzostwa w Wyścigach Wibratorów

Wibratory można porównywać pod różnym względem, który jest najcichszy, największy, który najmocniej wibruje… ale czy ktoś zastanawiał się kiedyś który wibrator jest najszybszy? Tampa City Athletic Association wraz z Hooch and Hive postanowiło zorganizować Mistrzostwa w Wyścigach Wibratorów, w których to wyłonią najszybszy wibrator!

'

Wydarzenie odbędzie się 1 maja 2021 roku. Każdy może wziąć w nim udział i za 20$ kupić wibrator który będzie się ścigał z pozostałymi 'zawodnikami’ lub przynieść własny. Wibratory przyniesione przez uczestników będą musiały sprostać kilku wymaganiom:

  • Wibrator musi działać na dwie podwójne baterie AA
  • Nie można dodać kółek do wibratora.
  • Trzeba poinformować organizatora jaki wibrator chce się przynieść

Część dochodu z tego wydarzenia zostanie przekazana na cele charytatywne. Organizator planuje przekazać go do schroniska dla kobiet The Spring of Tampa Bay. Pod warunkiem jeżeli schronisko „nie mają nic przeciwko braniu datków z wyścigów seks-zabawek.”

Może i Mistrzostwa w Wyścigach Wibratorów trzeba traktować z przymrużeniem oka, to jednak nie można zaprzeczyć, że jest to bardzo oryginalny pomysł, który przedstawia te urządzenia w zupełnie nowym świetle. Wyobrażacie sobie, co by się działo gdyby producenci zabawek erotycznych rywalizowali ze sobą o tytuł najszybszego wibratora? 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.