Maitland Ward ponownie zdobywa nagrodę XCritic dla Najlepszej Aktorki

Maitland Ward wczuwa się w ducha sezonu nagród, zdobywając nagrodę dla Najlepszej Aktorki, przyznawaną przez czołowego branżowego recenzenta produkcji dla dorosłych, serwis XCritic. Ward otrzymała trofeum za swoją ekranową kreację w głośnym filmie Deeper, Muse 2.

'

To już druga z rzędu nagroda XCritic dla utalentowanej odtwórczyni głównej roli, która została uhonorowana tą samą nagrodą w zeszłym roku za swoją olśniewającą kreację w filmie Muse. Ward w obu produkcjach wciela się w postać profesor seksuologii o szerokich horyzontach, która rzuca swoim studentom wyzwanie w zakresie aktualnych teorii, takich jak zgoda i dynamika władzy, jednocześnie żyjąc niebezpiecznie na krawędzi społecznych konwenansów.

„Dziękuję XCritic i współpracującym recenzentom za to wyróżnienie! Praca nad filmem Muse 2 z Kayden Kross, która wykonała tak wspaniałą pracę pisząc scenariusz i reżyserując to ambitne przedsięwzięcie, była prawdziwą pracą z miłości” – powiedziała Ward o filmie.

„Mając 75-stronicowy scenariusz i 750 linii dialogowych tylko dla mojej postaci, wiedzieliśmy, że podejmujemy się czegoś wyjątkowego i tworzymy filmową magię – i jako oficjalna twarz Deeper, jestem tak podekscytowana, że mogę być częścią tej magii wraz z Kayden i całym zespołem produkcyjnym, który tak ciężko pracował, aby powołać ten genialny film do życia.”

Aby dowiedzieć się więcej o pracy Ward z antologią Muse, a także o jej innych filmach dla Deeper, odwiedź stronę Deeper.com.

Więcej na temat Maitland Ward dowiedzieć się można, śledząc ją na TwitterzeInstagramie oraz OnlyFans.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.