Lovense Orgy 2021, czyli orgia na Twitterze

Lovense jedna z największych firm z branży sex-tech ogłosiła, że 22 maja zorganizują międzynarodową 24-godzinną orgię na Twitterze. Każdy posiadacz produktu Lovense będzie mógł wziąć w niej udział.

'

W Lovense Orgy 2021 każda osoba będzie mogła kontrolować zabawki należące do wszystkich uczestników wydarzenia. Osoby które za pomocą aplikacji Lovense Remote lub Lovense Connect połączą się z orgią, będą doświadczać tych samych wibracji co inni uczestnicy na całym świecie.

Aby dołączyć do wydarzenia i kontrolować urządzenia innych uczestników, wystarczy jedynie tweetnąć lub retweetować jeden z oficjalnych hashtagów orgii. Zrobienie tego spowoduje aktywację wibracji wszystkich zabawek, połączonych za pomocą aplikacji z wydarzeniem. Do wyboru będzie 17 hashtagów. Każdy z nich aktywować będzie inny wzór wibracji np. #Lovense aktywuje wzór Firework, a #LovenseOrgy aktywuje Earthquake. Pozostałe hashtagi zostaną ujawnione 22 maja.

Przynoszenie ludziom niesamowitych radości z naszych produktów jest naszym głównym celem, więc jesteśmy bardzo zadowoleni, że możemy zaprosić wszystkich do udziału w tym ekscytującym wydarzeniu” – mówi Dan Liu, Lovense CEO. „Lovense Orgy to wspaniała okazja, aby zjednoczyć cały świat i wszyscy razem uroczyście świętować miesiąc masturbacji„.

Więcej informacji o orgii można znaleźć na stronie wydarzenia tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.