Lovehoney wypuszcza limitowaną złotą wersję wibratora ‘50 Twarzy Greya’

Z okazji 10 lecia wydania książki ‘50 Twarzy Graya’ autorstwa E.L. James, Lovehoney wypuściło limitowaną wersję najpopularniejszego wibratora z serii 50 Twarzy Greya. Greedy Girl w złocistym kolorze swoim wyglądem przypomina wręcz trofeum. Dlatego też w związku ze zbliżającą się ceremonią wręczenia Oscarów, dużo osób porównuje go do tej właśnie statuetki.

ILoveBlackGirls

Wibrator z króliczkiem Greedy Girl jest jednym z najpopularniejszych produktów marki ‘50 Twarzy Greya’, który od lat cieszy się pozytywnymi recenzjami i komentarzami użytkowników. Dlatego też nie jest zaskoczeniem bardzo pozytywne reakcje osób na widok bardziej luksusowej i ekskluzywnej wersji tego produktu. Wbrew wyjątkowemu wyglądowi, jego cena pozostała bez zmian i wynosi 79.99£

Wibrator wyposażony jest w 2 silniczki, oba mogą pracować w 3 trybach prędkości. Dodatkowo silniczek zamontowany w zakrzywionej silikonowej główce wibratora oferuje 9 rodzajów wibracji. Całkowicie wodoodporny wibrator, ładowany jest za pomocą USB i posiada łatwe w obsłudze sterowanie.

Jego płaska podstawa umożliwia postawienie go w pionie. Dzięki temu osoby którym wyjątkowo podoba się wygląd złotego wibratora, mogą postawić go na szafce nad łóżkiem i eksponować niczym prawdziwe trofeum.

Wibrator można kupić na stronie lovehoney: Fifty Shades of Grey Greedy Girl 10 Year Anniversary Rabbit Vibrator

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.