Lepiej razem – NŌS nowy pierścien od Funfactory

Kiedyś podkowę uznawano za popularny talizman przynoszące szczęście. Obecnie patrząc na trendy w zabawkach erotycznych dla par, cóż podkowa nadal przynosi szczęście, jednak w trochę wyraźniej odczuwalny sposób. NŌS nowy pierścień przeznaczony dla par od Funfactory całkowicie to potwierdza.

'

Pierścień nie dla niego, tylko dla NŌS

Już sama nazwa produktu NŌS co po łacinie oznacza ‘my’ sugeruje, że jest to zabawka stworzona z myślą o obojgu partnerów. Podczas stosunku zabawka nie tylko stymuluje prącie mężczyzny, ale również łechtaczkę jego partnerki. To właśnie z myślą o łechtaczce zaprojektowane zostały długie, elastyczne i wibrujące wypustki. To właśnie długość wypustek ma tutaj znaczenie. Zazwyczaj, ringi oferujące wibracje, mają umiejscowiony silniczek tuż przy penisie. Sprawia to, że o ile mężczyzna faktycznie wyraźnie odczuwa działanie wibracji, tak jego partnerka w przypadku większości pozycji odczuwa je znacznie słabiej.

To nie jest typowy pierścień na penisa

Ciekawostką jest to, że NOS został zaprojektowany w taki sposób, aby nie trzeba było przekładać przez niego jąder. Kto przedkładał kiedyś mosznę przez mały pierścień ten wie ile determinacji to wymaga. Specjalnie zaprojektowana wewnętrzna część pierścienia posiada 2 punkty nacisku na wrażliwe żyły na członku. Zapewnia to solidne trzymanie się zabawki podczas użytkowania, wzmocnienie erekcji oraz dodatkową przyjemność.

Bardzo popularna ostatnimi czasy budowa w kształcie podkowy sprawia również, że ring może być stosowany w sposób analogiczny do typowych masażerów. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby go chwycić i za pomocą wibrujących wypustek pieścić inne miejsca jak na przykład sutki, szyje, czy jądra.

Podstawowe parametry techniczne

Wodoodporna zabawka posiada 4 prędkości oraz kilkuminutowy zmienny tryb ‘flirt’. Tak jak większość zabawek Funfactory wykonany jest z silikonu, a zasilany jest ładowarką na magnes podpinaną pod USB. Tak jak wszystkie zabawki od Funfactory, produkowany jest w Niemczech i dostępny jest w 2 kolorach: czarny i morski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.